Focus SMERU-SD nameral v ostravskej ČEZ Aréne 99,83!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 6.5.2015 o 7:37 | Karma článku: 12,56 | Prečítané:  1829x

Doslova ošiaľ zavládol medzi členmi a sympatizantmi štátostrany, keď sa dozvedeli o meraniach agentúry Focus v ČEZ Aréne počas odovzdávania cien najlepším hráčom zápasu našich a Bielorusov predsedom NR SR.

         Focus, ako jedna z najobjetivnejších agentúr oblasti predvolebných prieskumov sa totiž rozhodla, že v rámci svojej objektivity zavíta aj medzi našich hokejových fanúšikov do Ostravy a aj tam sa bude snažiť nájsť takých, ktorí budú zodpovedať  nárokom agentúry na dosiahnutie potrebných preferencií, aby ju nikto nemohol podozrievať  z nekalých úmyslov, o ktorých padlo slovko, dve aj v nahrávke prezidentského kandidáta.  Ale keď sa na ciachovaných meračoch v Ostrave objavila číslica 99,83, tak nevychádzali z údivu, že vec, pre ktorú obetovali toľko úsilia priniesla očakávané ovocie skôr, ako dúfali, ba  ešte skôr, ako sa  objavila v snoch členov a sympatizantov SMERU-SD. Správa o nameraných číslach v ČEZ aréne sa rozniesla po celom Slovensku, ako blesk a ešte s väčšou rýchlosťou sa míňali zásoby Coca Coly, ktoré skupovali nohsledi a pätolizači vidiac netušené možnosti beztrestného rabovania Slovenska.  Spriatelená režimu SMERU-SD spravodajská TA3 vyslala do Ostravy svojich najobjetivnejších redaktorov na čele s pánom Bielikom, aby informovali Slovensko o nameraných číslach a radosti z nich, medzi nimi by nemali chýbať oklamaní veritelia Váhostavu, ktorí radostne oznamujú, že k svojim peniazom sa dostanú možno o 10 rokov a ďakujú za múdre rozhodnutie strane a vláde. Za šťastie sa dá považovať aj múdre rozhodnutie ideológov zo Súmračnej vyslať do Ostravy pána Pellegriniho aby nadšenie z vládnutia SMERU-SD si na živo osobne vypočul, ako ľudia ešte aj na hokeji nezabúdajú na štedré sociálne balíčky, ktoré im rozdáva plným priehrštím štátostrana a nebývalo zvyšuje ich životnú úroveň.

         Keď eufória v hale vrcholila, tak sa predsa našiel vo Focuse  jeden čestný človek, ktorý sa nebál povedať pravdu a oznámil, že namerané číslo 99,83 nie sú preferencie štátostrany, ale decibely, ktoré merače namerali pri piskote, keď sa pán Pellegrini zjavil na ostravskom ľade, ktorý sa od piskotu skoro roztopil!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.


Už ste čítali?