Bude mať SMER – SD nový názov SMER – sociálni oligarchovia??!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 21.4.2015 o 14:00 | Karma článku: 16,18 | Prečítané:  1610x

        Národ slovenský sa v nedeľu dozvedel, že všetko, čo sa deje s ovládaním a vládnutím v našej krajine je ovplyvňované a vedené oligarchami, ktorí určujú hlavný chod krajiny, prikazujú, ako majú znieť zákony, aby boli v súlade s ich záujmami.

        Začiatok nástupu hlavnej vládnej oligarchie na Slovensku sa podľa pána Chmelára začala za prvej Ficovej vlády v roku2007. Teraz sa nám začína vybavovať  nadšené a vášnivé vyhadzovanie  do vzduchu s Coca colou ruke budúceho sociálneho oligarchu R. Fica s ďalšími budúcimi sociálnymi oligarchami.  Spomeňme si napríklad na mýto, ktorého prvá cena, s  ktorú prišiel minister Vážny do parlamentu sa pohybovala okolo 2 miliárd slovenských korún, v skutočnosti Slovensko za mýto zaplatilo mnohonásobne viac a to dokonca až okolo 25 miliárd slovenských korún (cca 830 miliónov EUR). Po škandalizácii tejto sumy sa ako majiteľky firmy objavili v Bratislave nejaké dve, či štyri slečny a už teraz vôbec nevieme, či sú to tie sekretárky, ktoré spomínal pán Figeľ, keď hovoril v nedeľu o Ficových sekretárkach.

Kto vie, ako by dopadla riadna analýza tokov peňazí z mýta, či Slovensko je ten hlavný hráč profitujúci z jeho výberu.  Začína nám byť čo raz jasnejšie, prečo sa riadne nikdy nevyšetril akýkoľvek škandál, ktorý bol spojený s mocou a peniazmi. Vyzerá to tak, že oligarchovia zrejme ovládajú políciu, súdy i prokuratúru, až do nedele sme nevedeli pochopiť, prečo zo štátnych zákaziek smerujú stámilióny EUR do všelijakých schránok po celom svete a nikoho zo zodpovedných to zvlášť netrápi, od nedele začíname pomaly chápať, prečo nikto zo zodpovedných neurobil potrebné kroky na zamedzenie obchodovaniu s našim zdravím, teraz už začíname tušiť, prečo naši dôchodcovia majú žobrácke dôchodky, naši robotníci pracujú za žobrácke mzdy, alebo zadarmo. Stav v ktorom sa ocitajú vinou oligarchického systému mnohé naše rodiny demonštrovali naposledy poštári, ktorých zúfala situácia prinútila zahodiť strach s mocných a prišli pred ministerstvo pána Počiatka so svojimi požiadavkami na zvýšenie svojich žobráckych platov. Svoj záujem o nich prezentoval tento sociálny oligarcha tak, že sa na nich vykašlal. Títo sociálni oligarchovia si teda robia s nami, čo sa im zapáči a chce, lebo vedia a majú nás zmapovaných, že sme národ holubičí, že sa nevieme zjednotiť a byť spolupatriční, už keď nie voči sebe, ale už ani k svojim deťom, ako keby nám bolo jedno, aká budúcnosť čaká naše deti. Situácia okolo Váhostavu a iných zlodejstiev nám znovu ukazuje fakt, že sociálnym oligarchom nezáleží na osude zbedačeného národa a veselo si chcú ďalej rabovať naše Slovensko.

        To sme ozaj takí slabí??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?