Veritelia Váhostavu!! - Aj SMER-SD Vás chce vyobjímať i vybozkávať!!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 8.4.2015 o 14:52 | Karma článku: 13,92 | Prečítané:  2068x

        Ak by ste takto pred rokom oslovili, ako malý živnostník poslanecký klub SMERU, či priamo premiéra Fica, že ste pracovali, zadlžili ste sa, minuli všetky úspory a Váhostav Vám už rok nezaplatil za odvedenú prácu, tak s určitosťou by o takého otravného živnostníka z vládnej strany nikto ani s nosom nezavadil a už vôbec nie premiér, ktorý sa práve spamätával z ťažkého otrasu, ktorý mu občania vystavili v prezidentských voľbách.

        Vtedy nikoho, tak ako aj dnes netrápi situácia, v akej sa ocitli malí živnostníci a podnikatelia vinou údajných mecenášov a sponzorov strany SMER-SD.    A čo dnes?? Oklamaní a okradnutí živnostníci sa čoraz viac začínaj domáhať svojich práv, sú v zúfalej situácii a prestávajú mať strach z mocných a tých, ktorí im tento stav spôsobili, keď  podľa zákona, ktorý má plnú podporu vládnej strany, lebo doteraz neprejavili žiadnu snahu o zmenu zákona, ktorý  by bol na prospech tých, ktorí ozaj pracovali. Doteraz nikoho nezaujímalo, že trpeli nie len živnostníci a ich zamestnanci, ale aj ich celé rodiny, ktoré vinou systému musia čeliť existenčným problémom a nie raz im to strpčuje aj štát. Zrazu aj štátostrana  zistila, že lopaty právom nazlostených živnostníkov, by mohli pristať aj na ich chrbtoch, tak sa rýchlo stavajú do pseudoochrancov a tak sa vyhli lopatovému masírovaniu. Myslíme si, že ak doteraz tá všetka nespravodlivosť prechádzala zhovievavým mlčaním, tak je jasné, že potrebujú aj na tomto nešťastí vytĺcť pre seba politický profit a ostať pri koryte ešte ďalšie volebné obdobie. Veriteľom, preto klamársky hovoria, ako im na nich záleží, vážia si ich prácu a balamutia ich až tak, že sú schopní zahrať divadelné predstavenie s názvom – Mimoriadna schôdza NR SR - výsledok bude zrejme taký, ako so schránkami, kedy sa schránky malé nahradia ešte väčšími a ešte lepšie poskrývanými po celom svete. Komédia, ktorú už párkrát SMER zahral s vyvodzovaním zodpovednosti je skôr výsmechom, ako reálnou zodpovednosťou. Preto aj teraz, tak ako inokedy sa nájdu a obetujú bezvýznamní baránkovia, všetci sa budú tváriť, že niečo vyšetrujú až dovtedy, kým neprídu nové škandály, aby prekryli  staré. Je samozrejme, že sa neodhalí, kto a začo vystavil faktúry pre schránkové firmy, ktoré sa teraz hlásia o profit.

      Výsledok celého divadla bude taký, ako to má vo zvyku vládna strana – Chceme Vás vyobjímať a vybozkávať!! -  ale len dovtedy, kým máte lopaty v rukách, ak ich odložíte, kašleme na Vás, tak ako doteraz!!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Real Madrid v šlágri remizoval s Barcelonou, gól strelil v úplnom závere

Otvárací gól strelil Luis Suárez, vyrovnal obranca Sergio Ramos.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.

SVET

Ako Trump za pár dní nahneval dve jadrové mocnosti

Trump sa pustil do telefonátov so svetovými lídrami.


Už ste čítali?