Ďalší snem SMERU-SD bude na Kanárskych ostrovoch???

Autor: Stanislav Martinčko | 7.4.2015 o 15:10 | Karma článku: 13,05 | Prečítané:  1667x

      Je všeobecne známy fakt, že členovia štátostrany a teda aj ústredný výbor je zoskupením pôžitkárov, ktorí si radi vychutnávajú nie len moc, ale aj život so všetkým, čo k tomu patrí.

      Títo pôžitkári sa už prestali hanbiť a svoj majetok sa už neboja ukazovať celému Slovensku. Majstrovský sa pretvarujú, že im ide o blaho národa, svoje každodenné prešľapy dávajú do súvislosti s vlastnou prepracovanosťou a celá snaha ich vládnutia je o tom, aby istoty, ktoré sľubovali občanom sa dostali ku každému jednému, do každého jedného príbytku, či chatrče. Títo pôžitkári pri vyslovení slova schránka sa zježia od hrôzy a nie raz si z chuti odpľujú, lebo nevedia pochopiť, že takto niekto skrýva nadobudnuté peniaze.  Nikto nevie presne spočítať, koľko peňazí zo Slovenska zmizlo, ale že ich nebolo málo, to vie hádam každý, lebo z každej strany počúva o ich nedostatku. Ľudia, ktorí musia navštíviť zdravotnícke zariadenie na Slovensku o zmiznutých peniazoch vedia hneď, lebo aj základná a nevyhnutná hygienická potreba, ako je toaletný papier chýba!!  Zatiaľ všetko funguje tak, ako chce strana, len akosi nevedia rozkázať vetru – dažďu, lebo aj tohtoročná Veľká noc sa niesla v znamení zlého počasia. Nevieme si preto predstaviť, že v takom nečase, by sa naši vládny pôžitkári schádzali na snem niekde na Slovensku a vytyčovali nové vznešené ciele. Čo tak na tento cieľ  využiť  teplé ostrovy, ktorých je po svete dosť a  postaviť tam trebars haciendu??? So spravovaním poveriť dôveryhodného človeka, ktorý by bol schopný pripraviť všetko na prijatie vzácnej návštevy, akou je iste snem vládnej strany. Najbezpečnejšie z nášho pohľadu sa javia Kanárske ostrovy, ktoré sú známe, ako aj ostrovy večnej jari. Nie je zanedbateľný aj fakt, že takto strana ušetrí nie lacný plyn a najmä najdrahšiu elektrinu v Európe a nikto nemôže štátostrane vyčítať, že nesúcití s občanmi. Teraz veľmi nie je koho s výstavbou snemovacej haciendy  poveriť, lebo tí čo boli z funkcie vyhodení, tak sa im našlo ešte teplejšie miestečko, preto  sa na výstavbu snemovacej haciendy niekde v teple hodí osoba Pavla Pašku, ktorý v tejto dobe pracuje pre stranu a má so stavaním podobných haciend aj na Slovensku bohaté skúsenosti.

        Kanárske ostrovy nie sú od Slovenska až tak ďaleko, že nemôžu nahradiť položupanskú krčmu v Košiciach, R. Raši a minister Čislák si v haciende môžu pochutnávať  na chutnej palele a dostávať potrebné inštrukcie nato, aby biznis so zdravím občanov na Slovensku prekvital!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?