Pán premiér, nie všetci sme Indiáni!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 4.2.2015 o 13:52 | Karma článku: 15,63 | Prečítané:  2136x

     Vrece, ktoré sa roztrhlo so sociálnymi balíčkami naberá na obrátkach a o chvíľu bude tabuľa zafajkaná a na Slovensku nastane blahobyt, ktorý sa bude zväčšovať, najmä potom, čo sme sa dozvedeli, že ON bude ďalej pokračovať v budovaní blahobytu i korupcie do roku 2020 a možno, že tak bude, kým nezomrie.

     Naše sociálne kráľovstvo bude mať aj princeznú, ktorá sa premení z GORILY, keď sa ON rozhodne ju  pobozkať s kolou v ruke.  Ale späť k balíčkom, ktoré veľmi pripomínajú kupovanie si voličov pred voľbami za peniaze nás všetkých, lebo až tak našim vladárom zachutila moc. Fajkovacia tabuľa nie je to, čo by nám až tak vadilo, veď nakoniec každé vládnutie by malo smerovať k lepšiemu životu občanov, keby sa na tej tabuli objavili aj odfajknuté problémy, ktoré najviac trápia občanov. Tu by sme spomenuli nízka vymožiteľnosť práva, nízke mzdy, vysoké ceny, nízke dôchodky, drahé lieky, obrovská korupcia, je pre občanov určite väčší problém, ako cestovanie vo vláčikoch. Ideológovia zo Súmračnej smerujú sociálne balíčky, len k určitým skupinám obyvateľom, lebo vedia, že všetkých nás oklamať nemôžu, tak ako niekedy klamali európski prisťahovalci do Ameriky Indiánov, keď im za pôdu a jej bohatstvo rozdávali zrkadielka a korálky a nie raz aj ohnivú vodu, aby ich nakoniec poslali do rezervácií.

      Dnešní vladári robia s nami to isté, len zrkadielka a korálky premenovali na balíčky, opíjajú nás nie ohnivou vodou, ale sladkými rečičkami v nádeji, že bohatstvo Slovenska bude len pre nich a len oni budú panovať a rozdeľovať. Ale nie všetci sme Indiáni!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žitňanská: Dlžoby už bránia ľuďom zamestnať sa

Dať druhú šancu zadlženým je v slušnej demokratickej krajine štandardom, myslí si ministerka spravodlivosti (rozhovor).

ŠPORT

Šokoval gestom, hrá sebecky. Ronaldo nadáva spoluhráčom

V španielskej lige dal iba dva góly.

KOMENTÁRE

Fico chce nasadiť Smeru ľudskú tvár. Pre ľudí, či pre svojich?

V štáte, kde páchatelia unikajú pred trestom a politici pre zodpovednosťou?


Už ste čítali?