Návrat totality na Hlavnú stanicu v Bratislave??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 2.2.2015 o 14:56 | Karma článku: 12,06 | Prečítané:  2135x

      Ideológovia zo Súmračnej sa nezastavia pred ničím a čoraz viac posúvajú našu krajinu k totalitnému systému z nedávneho režimu.

      Dobre si pamätáme, keď asi 6-7 ročné dievčatko recitovalo premiérovi v Michalovciach básničku za asistencie nohsledov, ktorí počúvali a široko sa usmievali – „Oj, ale som rada, že do Michaloviec prišla rokovať slovenská vláda...!!!“ Spôsoby, keď  ľudovodemokratická vláda z 50-tych rokov robila všetko pre blaho občanov sa pripomenula včera, keď na uchopenie moci a jej pretrvanie sú ochotní používať metódy komunistov. Nakoniec nemôžeme sa veľmi čudovať, SMER je len pokračovateľkou rána. V nedeľu na obed neváhali dotrepať na Hlavnú stanicu v Bratislave fajkovaciu tabuľu, kde premiér za asistencie poplatných médií slávnostne odfajkol cestovanie za prácou za polovicu. Bol by to šľachetný čin tejto vlády, keby za polovicu chodili do práce  aj ľudia, ktorí chodia do práce autobusmi, či ľudia, ktorí chodia do práce vlastnými autami a štát by im  preplácal polovicu za benzín, lebo sú celé partie chlapov, ktorí nemajú inú možnosť, skladajú sa na benzín a nahradzujú verejnú dopravu. Veľká časť robotníkov sa žiadnej kompenzácie nikdy nedočká, nespadajú do záujmov vládnej strany, lebo tej stačí si kupovať len časť občanov, ktorí jej takto pomáhajú udržať moc. Ešte šľachetnejší čin by urobila táto sociálna vláda, keby sa zaslúžila o to, aby ľudia nemuseli chodiť do práce za almužnu, ale za slušný plat taký, aký je vo vyspelej Európe a nepotrebovali by k tomu žiadne fajkovacie tabule. Zabezpečiť ľuďom, aby slušne zarábali a žili nie je  také jednoduché, na to je potreba mať vo vedení štátu schopných ľudí, ktorí svoje schopnosti vedia dať v prospech našej krajiny z čoho by ťažili všetci a nie len určitá časť obyvateľstva.

     Jednoduchšie a ideologicky  výhodnejšie je dotrepať fajkovaciu tabuľu na Hlavnú stanicu v Bratislave a tam zahrať divadelné predstavenie!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Anton Zajac: Jediná šanca pre Slovensko je nová slušná strana

Nežijeme v liberálnej demokracii, ale v oligarchii, hovorí spolumajiteľ Esetu Anton Zajac.

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet aj bez exekútora.

KOMENTÁRE

Fico radí socialistom ako byť populárnejší

Toto má byť lekcia z postkomunistickej Európy?


Už ste čítali?