Pán Raši, aj Košice majú svoj Váhostav???

Autor: Stanislav Martinčko | 26.1.2015 o 15:01 | Karma článku: 10,92 | Prečítané:  1701x

      Po víťazných primátorských voľbách za asistencie špičiek vládnej strany na čele s pololúčiacim štátnikom Paškom a dozerajúcim, či prizerajúcim ministrom vnútra mal dôvod na oslavu aj pán Raši, ktorý na svoje znovuzvolenie využíval priestory mesta, kde hostil košických dôchodcov.

Aj projekt Európske hlavné mesto kultúry bolo pomerne úspešne, menej úspešné bolo však jeho označovanie za mesto korupcie.  Košičania, ako aj iní obyvatelia Slovenska o tom, že korupcia u nás prekvitá dávno vedeli, netušili však, že korupcia sa v našej krajine systematický buduje už 25 rokov.  Po voľbách Košice zaplavili  bilbordy, kde pán primátor ďakuje Košičanom za prejavenú dôveru, ktoré boli prelepené s nápisom „PAŠKOV SLUHA“, ale aj nápisy, ktoré hovorili, že „Jedine Richard Raši“ od vďačných Košičanov. Ťažko si vieme predstaviť, kto tieto bilbordy vďaky zaplatil, či to boli dôchodcovia, z vďaky za chutné obedy, alebo či to boli ľudia a firmy, ktoré zarábali na zákazkách spojených s mestom a takto vyjadrili svoju vďaku a nádej, že aj nové zákazky budú zdrojom ich bohatnutia. Určite však vieme, že bilbordy vďaky nemajú na svedomí obyvatelia svetoznámeho Luníka IX. nakoľko život týchto občanov sa nezlepšil, ale zhoršil, o čom svedčí aj novovzniknuté Mašličkovo. A už vôbec si nevieme predstaviť, že tieto bilbordy vďaky, by mali byť od firiem a malých živnostníkov, ktorí za svoje práce pri výstavbe objektov spojených s Európskym hlavným mestom kultúry nemajú doteraz riadne zaplatené, lebo aj tu boli do výstavby pripustené firmy, ktoré využívajú triky podobné Váhostavu. Kto vie, čo si o fotke na ktorej je pán primátor s pápežom, ktorému daruje anjela myslia tí, ktorí doteraz za svoju prácu nemajú zaplatené. Vieme však isto, že pápež, ak by bol vedel, kto mu toho anjela nesie, tak by ho bol poslal aj s anjelom naspäť na Slovensko, najmä, ak vieme, ako sa pápež zastáva chudobných a tých, ktorí sú bezmocní v svojich právach.

        Pána Rašiho zrejme ako správneho sociálneho demokrata nemôžu, takí ľudia zaujímať, veď on a jeho strana im nič také nesľúbila!!!  A istota je aj, keď sa isto neplatí za prácu a to nie len v Košiciach!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.


Už ste čítali?