Pochválil sa R. Fico v Paríži, koľko vysúdil za svoju karikatúru???!!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.1.2015 o 13:40 | Karma článku: 22,61 | Prečítané:  4192x

      Keď baníci v Handlovej zhoreli v pekle za živa, tak vláda R. Fica pozostalých odškodnila 1 milión SK, keď noviny uverejnili karikatúru R. Fica a jeho krčnej chrbtice, tak tento neváhal a noviny zažaloval o mnoho miliónov slovenských korún odškodnenia.

Koľko presne nakoniec vysúdil to vie len on, bolo to isto viac, ako odškodnenie baníkov za stratené životy. Preto, ak sme o tom dávnejšie písali (v piatok nám to pripomenul deny deny), sme sa oprávnene pýtali – Kto dal R. Ficovi právo nadraďovať svoju pýchu z funkcie nad ľudský život?! Kto? A teraz vidíme človeka, ktorý sa doma súdil s novinami o svoju karikatúru a vymáha za to nie malé peniaze, ako si pochoduje za práva karikatúr. R. Fico veľmi rád označuje svojich politických protivníkov za klamárov a farizejov, tak tento príklad nám hovorí do akej skupiny sám svojimi výrokmi a  činmi patrí. Samozrejme, že pri takých hodnotách, aké vyznáva R. Fico nie je pre neho vôbec ťažké označiť pána Pašku za štátnika, veď nakoniec sú obidvaja významní  budovatelia korupčného štátu a vyznávajú marxisticko – leninskú filozofiu. V súvislosti s tým je preto viac ako jasné, že porekadlo – Ryba smrdí od hlavy!!- platí pre Slovensko dvojnásobne, lebo občania vedia, že bez politického krytia a korupcie sa ťažko domôžu svojich práv a spravodlivosti, najmä v sporoch so štátom pre pár centov je občan hnaný do kúta a na druhej strane vidí vladárov, že za prehajdákane a rozkradnuté milióny sa nikomu nič nestane. Dôsledok toho vidíme aj pri pochode v Paríži, kde sa určite R. Fico nechváli, že on prichádza  z krajiny, kde karikatúra vladára slúži na jeho zbohatnutie, že on je ten, ktorý na tento účel má po ruke políciu, súdy a prokuratúru. Teraz sa nevie, či hovorca  s dvomi menami, nezháňa po Európe aspoň jeden výtlačok Charlie Hebdo, ktorý sa bude ukazovať niektorým návštevám na Úrade vlády.

      Bude Slovensko žiť ešte dlho v takej krajine, alebo si Slovensko vyberie cestu dôstojného života??!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?