Slovensko nie je právny štát, ale je zlatá baňa pre právnikov a exekútorov!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 13.1.2015 o 12:29 | Karma článku: 12,14 | Prečítané:  2101x

         Keď nedávno vtedajší predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin povedal v priamom prenose na TA3 fakt, že Slovensko nie je právny štát!!!, ktorý asi o dva dni na to zaklincoval premiér R. Fico vyhlásením, že Slovensko bude vtedy právny štát, keď občania budú mať viac peňazí!!!

         Nikto z nás vtedy netušil, že to povedali skoro hlavní budovatelia korupčného štátu a korupčného súdnictva. Krivdili by sme týmto dvom pánom, ak by sme len ich dvoch považovali za hlavných budovateľov korupčného štátu. Našli by sme ich všade tam, kde sa občan dostane do styku so štátnou mocou, nevynímajúc parlament a ministerstva. Ak niekedy v 50 – tych rokoch zneli hrdé hesla typu – S KSČ na čele, budujeme vesele!!! Tak dnes to je  - So SMEROM – SD na čele budujeme vesele!!! Budovanie korupčného štátu, to nie sú len percentá zo štátnych zákaziek, predražených diaľnic, nákupov liekov a CT prístrojov, ale je to aj prijímanie mnoho zákonov v NR SR, ktoré sú mnohokrát napísané nie jasne, zrozumiteľne a jednoznačne, ale sú prijímané na podnet určitých záujmových skupín, ktorých hlavný záujem je ryžovať na sporoch so štátom. V takom bezprávnom prostredí sú státisíce občanov zaťažovaných exekúciami, ktoré sú vinou takých prijatých zákonov mnohokrát nespravodlivé a nie raz doslova nevinných a oklamaných občanov pripravujú aj o strechu nad hlavou. Zvláštnou kapitolou sú právnici a právnické firmy, ktoré v mnohokrát v nezmyselných sporoch vinou štátnych úradníkov zastupujú štát. Tieto firmy si často účtujú milióny EUR za zastupovanie štátu v sporoch, ktoré i tak štát prehrá. Takéto spory právnickú firmu nič nestoja, len napíše kopu papiera, zhrabne a rozdeli zúčastneným milióny a spor väčšinou prehrá. Samozrejme, že v tomto korupčnom štáte to nikoho netrápi, veď nakoniec nikto nie je škodný, len štát, ktorý týmto právnickým firmám slúži ako dojná krava. Preto si to radi rozdávajú so štátom, načo ich vyzýva aj sám premiér. No a oni si to rozdávajú a bohatnú na úkor štátu. Bolo by v tejto súvislosti dobre vedieť, koľkých právnikov zamestnáva štát a načo sú takí právnici, ktorí nevedia štát zastupovať v právnych sporoch.

        Je ale viac, ako isté, že štát má dostatok právnikov, ktorí sa dokážu potom ďalej vyvŕšiť na jednoduchých, obyčajných ľuďoch!!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Väčšiu lož a nepravdu o Paškovi ešte nikto nevyriekol (Schutzov týždeň)

Komunikačná bunka na Úrade vlády nesmie byť odmeňovaná z peňazí poplatníkov, ale jedine z kasy strany.

ŠPORT

Sagan bol v Japonsku za hviezdu, obliekli ho do kimona

Vlani Sagan na exhibičnom podujatí v Japonsku chýbal.

DOMOV

Kaliňákovi prihára. Štát mu platí luxusných hasičov

Za firmou Erupsi blízkou Kaliňákovi sú dobrovoľní hasiči.


Už ste čítali?