R. Fico, kozy, nožíky a finančné skupiny!!

Autor: Stanislav Martinčko | 25.11.2014 o 14:12 | Karma článku: 12,81 | Prečítané:  1560x

         Keď pred mnohými rokmi sa dnešný premiér vyjadril, že – Ja mám finančné skupiny rád, ako koza nôž!!- spozorneli všetky kozy na Slovensku a ani jedna sa isto nechcela dostať do premiérovej blízkosti a skončiť ako finančné skupiny.

Tento jeho polobláznivý výrok, tak ako mnoho ďalších, nemá v sebe pravdu, ale ani polopravdu. Ak dnes hovoríme o R. Ficovi ako o zdokonalenému žiakovi V. Mečiara, tak si musíme položiť otázku, kedy sa to všetko začalo?? Isto si spomenieme na noc dlhých nožov, keď valec zo Zlatej Idky valcoval v parlamente všetko, čo mu stálo v ceste, za druhým Švajčiarskom. V tú noc sedel v parlamente aj vtedy opozičný poslanec R. Fico, ktorý určite tam toho veľa odkukal, ako vládnuť pre seba a kamarátov, najmä preto, že známe Húskove zvolanie  – Vyhrali sme voľby, zvyknite si!!-  SMER-SD zdokonalil na – Vyhraj voľby a môžeš všetko!!- Odkaz pre dnešné dni je taký, že žiadne kozy sa nerezali a  môžu sa spolu s občanmi pásť. R. Ficovi môžu byť finančné skupiny ukradnuté, on si so svojimi straníkmi vytvoril lepšiu finančnú skupinu, ktorá sa volá Slovensko a jeho občania!!  Ostatné finančné skupiny, ktoré on láskavo toleruje slúžia  jeho skupine len ako biele kone, cez ktoré sa lejú peniaze zo štátneho rozpočtu – peniaze nás všetkých. Táto najväčšia finančná skupina Slovenska má na svoju činnosť zabezpečený komplet servis, počnúc súdmi, políciou, prokuratúrou,   parlamentom, časťou verejnosti a tak sa správa sebaisto, že ich činnosť nebude postihnutá.

        Že nejaký Počiatek vyleje z najväčšej finančnej skupiny pár desiatok miliónov EUR nie je preto vôbec zaujímavé, kozám, za ktoré pokladajú slovenských občanov ľahko vysvetlia tým, že ich nezarežú a pošlú ich ďalej pásť!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Falošné správy a fabriky na trolov: Ako funguje propaganda 2.0

Ako sociálne siete a falošné správy stvorili dnešných populistov.

TECH

Gene Cernan videl z Mesiaca svet bez hraníc

Posledný muž na Mesiaci priniesol späť na Zem československú vlajku.

SVET

Savčenková pre SME: Ukrajina nie sú skorumpovaní politici

Musím Ukrajincov prebudiť, hovorí poslankyňa.


Už ste čítali?