Paška štátnikom, občan anarchistom!!

Autor: Stanislav Martinčko | 18.11.2014 o 13:43 | Karma článku: 20,11 | Prečítané:  2695x

     Opojenie z volebného víťazstva SMERU-SD v komunálnych voľbách, ktoré oznamoval R. Fico spolu s odstúpením P. Pašku z politiky, malo za následok zabudnutie na nezávislých víťazov a označenie pána Pašku za štátnika.

     Tento štátnik, ktorý ešte len pred pár dňami vyhlasoval, že nám (koho tým myslel??) neurobí radosť a neodstúpi zo svojej funkcie, zrazu berie nohy na plecia a z politiky odchádza. Pred kamerami objíma svoju manželku a hovorí, že si nenechá rozvracať rodinu. Rozpráva podobným jazykom, ako komunisti, ktorí si tiež nechceli dať rozvracať socializmus, pričom si ho sami najviac rozvracali svojou nadutosťou, aroganciou a nerešpektovaním iného názoru.  Pánovi Paškovi nikto z občanov nevnucoval, aby svoju rodinu namočil do kšeftov v zdravotníctve,  potom ak je to inak, tak si svoju rodinu podobne ako komunisti rozvracia sám. Ale prečo občanov nazval anarchistami, to nevedno, zrejme preto, že je to ideologická pomôcka SMERU-SD, ktorý svoju chamtivosť veľmi rád zvaľuje na iných, najlepšie na občanov. Keď SMER-SD prehral župné voľby v banskobystrickom kraji  s vreckom zemiakov, tak voličov rýchlo nazval extrémistami a teraz pre kauzu CT im dal rýchlo nálepku anarchistov, ako keby občania boli za cynickými kšeftami v zdravotníctve a nie Medical. Štátnik z funkcie neodchádza pre podozrenie z korupcie a z rodinkárstva, ale odchádza z politiky sám, keď už nemá dosť síl robiť pre občanov. Štátnik by sa nikdy nemal o svojich spoluobčanov vyjadrovať dehonestujúco, mal by rešpektovať ich názor a nikdy, nikdy by k nim nemal byť arogantný a vyhlasovať – Vyhraj voľby a môžeš všetko!!! –

      Ak na to R. Fico pri svojom vyhlásení o štátnikovi Paškovi zabúda tak je na tej istej lodi morálky a charakteru, ako štátnik Paška.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?