Dámy Zvolenská a Zmajkovičová budú žiadať odškodné??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 11.11.2014 o 11:41 | Karma článku: 11,96 | Prečítané:  1825x

        Včerajšia skončená schôdza NR SR o odvolaní R. Fica z funkcie nepriniesla nič nové a všetko ostáva tak, ako keby sa nič nestalo.

        Piešťany nie sú pre vládnu moc žiadna kauza, nakoľko sa za CT nevyplatil ani cent a celé odvolávanie považujú za divadelné predstavenie. Vypoklonkovanie týchto dvoch dám z funkcií sa podľa toho stalo nespravodlivé a tak môžeme očakávať, že svoju cnosť budú obhajovať na súde a žiadať od štátu odškodné. Ak premiér vysúdil na slovenských súdoch od štátu za karikatúru jeho krčnej chrbtice niekoľko miliónov (SK) a pri tom neprišiel o funkciu, ťažko je nám si predstaviť o akú veľkú sumu odškodnenia pôjde v prípade týchto dvoch dám, ktoré o svoje funkcie prišli. Ak sa teda nič nestalo, ako to hovorí premiér, tak ako sa má zachovať zlodej, ktorý príde do banky, zabúcha pištoľou na pokladničné okienko a žiada peniaze? Pokladnička je však smelá žena, peniaze zlodejovi odmietne dať, ba naopak nohou stlačí alarm, polícia obsadí banku a milého zlodeja zadrží. Podľa návodu premiéra tento zlodej povie – pozrite, vrecká mám prázdne a z pištole som nevystrelil, lebo je na vodu, tak mi láskavo dajte putá dole a pustite ma domov, lebo manželka varí dobrý obed!! Ako v prípade Piešťan aj nášmu  zlodejovi nebol vyplatený ani cent. Žijeme len raz!! A to nehovoríme o členovi správnej rady Piešťanskej nemocnice a akoby členovi SMERU-SD JUDr. Michalovi Strakovi, ktorý sa tak isto priznal, že z CT prístroja nemal ani cent a celé to divadelné predstavenie okolo CT mu zabránilo zložiť peknú pesničku. Koľko bude žiadať odškodné on??!! Keby aj s dvomi dámami žiadal od Slovenska odškodné v akejkoľvek výške, sme si istí, že to nebude pre našu krajinu žiadny problém. Naša krajina a občania sa zdá, že znesú všetko. OZAJ ??!!

         Spomenie si niekto koľko dostali baníci z Handlovej??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

TECH

Poruchy spánku, bolesti hlavy. Aké sú dôsledky zmeny času

Zmätok, nepríjemné posuny aj ranná neistota.


Už ste čítali?