Ak chcete prosperovať ako Medical - zavolajte Pašku!!

Autor: Stanislav Martinčko | 6.11.2014 o 12:53 | (upravené 6.11.2014 o 13:01) Karma článku: 12,34 | Prečítané:  1184x

Na Slovensku sú desaťtisíce živnostníkov, malých firiem, ktorí sa mordujú s podnikaním, pracujú v systéme, ktorý má ďaleko od právneho štátu, kde je problém s vymáhaním práva.

        Mnoho tisíc živnostníkov sa musia pozerať a znášať neustále šrubovanie štátom, ktorý chce od nich čoraz viac peňazí. Platia síce cestné dane, ale stále chodia po rozbitých cestách, odvádzajú poctivo DPH a od ministra financií sa dozvedia, že na Slovensku zmizne 2-3 miliardy EUR cez nadmerné odpočty DPH. Keď nedajbože ochorie, tak nedostane adekvátnu zdravotnú starostlivosť aj napriek tomu, že do zdravotnej poisťovne odvádza nie malé finančné prostriedky. Celý život prispieva do sociálnej poisťovne nakoniec mu vypočítajú dôchodok v takej výške, že namiesto odpočinku musí ďalej drieť. Ako je to možné???!! Pýta sa oprávnene. Taký a ešte horší je skutočný život podnikateľov a živnostníkov na Slovensku. Ale nie všetci, musia počítať každú korunku v dlani a obracať ju hore dole, kým ju investujú. Sú firmy, ktoré nemusia robiť skoro nič a zarábajú milióny. Plamenné prejavy znalca marxizmu-leninizmu, estetiky a politológa zvyčajne hovoria o blahobyte pre 5,5 milióna Slovákov. Nezaujíma nás, kto je teraz majiteľom  Medicalu, jedno sa tejto firme nedá uprieť a zmazať, že tam pôsobil pán Paška. Z toho je zrejme, že už len fakt, že tam bol, sa firme očividne darí aj keď tam nie je, zarába milióny a určite nemá problém s každou korunkou v dlani. Preto je namieste vyzvať pána Pašku, aby vstúpil do všetkých firiem na Slovensku ako minoritný akcionár a takto vyriešil  problémy s ktorými dennodenne zápasia o prežitie podnikatelia a živnostníci.

         Týmto činom sa heslo z bilbordov – Ľudia si zaslúžia istoty!! - stane istotou nie len pre Medical!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?