Odfajkne červenou tužkou premiér aj Kaliho??!

Autor: Stanislav Martinčko | 20.10.2014 o 13:43 | Karma článku: 12,18 | Prečítané:  1795x

      Ak niekedy minister vnútra, familiárne volaný Kali prehlásil, že – Polícia denne strieľa na občanov -  tak sme neverili, že tak zásadový premiér nevytiahne zo svojho vrecka žltú kartu, ktorú niekedy zrejme z nerozvážnosti vytiahol ministrovi, ktorý sa veselil na jachte v Monaku. 

       Vtedy to nepôsobilo ako vzor správania  sociálneho demokrata, ktorý aspoň na verejnosti má pôsobiť ako skromný a všade sociálne cítiaci človek. Verejnosť sa dala oklamať žltou kartou, ktorú zrejme premiér stratil, alebo ju odcudzil nejaký zlodej a ako je známe tí sa vedia vyskytnúť všade a neštítia sa votrieť aj medzi našich najvyšších predstaviteľov a tam kradnúť. Že je niet a druhej niet, svedčí aj fakt, že odvtedy ju nikto nevidel a ako vidno ani neuvidí, hoc faulov je na to viac ako dosť. Ale teraz k nášmu Kalimu. Ak teda ani streľba na občanov, bitie novinárky, nemyslíme tým novinárku z denníka Pravda, ktorú minister poučoval ako a čo má napísať a ešte množstvo iných vecí, ktoré neboli s kostolným poriadkom, tak posledné video s dusením útlej ženy jeho podriadenými malo mať, ak by Slovensko patrilo k slušnej krajine, kde v politike platí morálka a charakter za následok to, že by boli zo svojich funkcií Kalim odvolaní všetci, ktorí velili spomínanému policajtovi – teda od najmenšieho, až po najvyššieho. Potom by predstúpil pred verejnosť sám Kali a povedal, že sa za správanie jeho podriadených veľmi hanbí a skladá funkciu. To na Slovensku až tak ďaleko nie sme. Ten istý premiér so svojou družinou, v ktorej sa nachádza aj Kali sa však nehanbí a pred MDŽ obchádzajú kultúrne domy a hovoria, ako všetky ženy majú radi a ako ich túžia vyobjímať.

       Potom namiesto oplzlých vtipov by mali pustiť oslavujúcim MDŽ zmienené video!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?