Odfajkne červenou tužkou premiér aj Kaliho??!

Autor: Stanislav Martinčko | 20.10.2014 o 13:43 | Karma článku: 12,18 | Prečítané:  1792x

      Ak niekedy minister vnútra, familiárne volaný Kali prehlásil, že – Polícia denne strieľa na občanov -  tak sme neverili, že tak zásadový premiér nevytiahne zo svojho vrecka žltú kartu, ktorú niekedy zrejme z nerozvážnosti vytiahol ministrovi, ktorý sa veselil na jachte v Monaku. 

       Vtedy to nepôsobilo ako vzor správania  sociálneho demokrata, ktorý aspoň na verejnosti má pôsobiť ako skromný a všade sociálne cítiaci človek. Verejnosť sa dala oklamať žltou kartou, ktorú zrejme premiér stratil, alebo ju odcudzil nejaký zlodej a ako je známe tí sa vedia vyskytnúť všade a neštítia sa votrieť aj medzi našich najvyšších predstaviteľov a tam kradnúť. Že je niet a druhej niet, svedčí aj fakt, že odvtedy ju nikto nevidel a ako vidno ani neuvidí, hoc faulov je na to viac ako dosť. Ale teraz k nášmu Kalimu. Ak teda ani streľba na občanov, bitie novinárky, nemyslíme tým novinárku z denníka Pravda, ktorú minister poučoval ako a čo má napísať a ešte množstvo iných vecí, ktoré neboli s kostolným poriadkom, tak posledné video s dusením útlej ženy jeho podriadenými malo mať, ak by Slovensko patrilo k slušnej krajine, kde v politike platí morálka a charakter za následok to, že by boli zo svojich funkcií Kalim odvolaní všetci, ktorí velili spomínanému policajtovi – teda od najmenšieho, až po najvyššieho. Potom by predstúpil pred verejnosť sám Kali a povedal, že sa za správanie jeho podriadených veľmi hanbí a skladá funkciu. To na Slovensku až tak ďaleko nie sme. Ten istý premiér so svojou družinou, v ktorej sa nachádza aj Kali sa však nehanbí a pred MDŽ obchádzajú kultúrne domy a hovoria, ako všetky ženy majú radi a ako ich túžia vyobjímať.

       Potom namiesto oplzlých vtipov by mali pustiť oslavujúcim MDŽ zmienené video!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

TECH

Život na Marse možno objavili už pred 40 rokmi, NASA to vtedy poprela

Vedci boli donedávna presvedčení, že výskum v 70-tych rokoch nepreukázal mikroorganizmy na Marse. Mohli sa mýliť.


Už ste čítali?