Raši: Spolu meníme Košice – a začali sme s Mašličkovom!!

Autor: Stanislav Martinčko | 16.10.2014 o 12:39 | Karma článku: 9,47 | Prečítané:  1444x

Vzletné heslá na bilbordoch tak, ako pri každých voľbách majú za cieľ balamutiť občanov a navodzovať dojem, aký je kandidát skvelý, ako mu záleží na blahu nás všetkých.

       Pri  vjazde do metropoly východu okrem množstva bildordov vládneho kandidáta s heslom -Spolu meníme Košice- si môžu občania všimnúť aj to, ako sa heslá z bilbordov pretavujú do skutočnosti. Takouto premenou prechádza aj novovzniknutá osada v kríkoch pri vstupe do Košíc, pomenovaná podľa jej zakladateľky pani Mašličkovej, ktorej obyvatelia pochádzajú zo zbúraných panelákov Luníka IX. Nevedno, či pán kandidát konzultoval túto zmenu aj so zakladateľkou. Mnohí si pamätáme na vyjadrenia pána Rašiho pred minulými voľbami, kedy sľuboval zásadnú zmenu riešenia Luníka IX, ktorý je jednou z najväčších hánb Slovenska a teda aj Košíc. Ak už s výstavbou novovzniknutého sídliska Mašličkova súhlasil, mal by sa, ako silne sociálne cítiaci ústavný činiteľ zasadiť aj o to, aby časť obyvateľov Mašličkova presunul do mestského parku, do blízkosti Paškovej vily, park je mimochodom ohradený 3 m kovovým plotom, preto obyvatelia by stade len tak ľahko nemohli ujsť a vyhnúť sa riešeniu ich problému. Boli by v tesnej blízkosti ďalšieho silne sociálne cítiaceho ústavného činiteľa a takto by sa mohol začať reálne riešiť rómsky problém, ktorý by bol hneď pod oknami, ušetrili by na cestovnom a konečne by dokázali, že tento problém vedia riešiť nie len rečami, ale aj skutkami. Samozrejme, že aj pán kandidát na primátora by sa mal zapojiť do riešenia problému a to tak, že malú časť obyvateľov Mašličkova, by nasťahoval do vlastnej záhrady, tiež by ich mal na blízku a lepšie by vedel s týmto problémom pohnúť, nie ako do teraz, kedy len o tom rozpráva.

        Týmto by presvedčil obyvateľov Košíc a celého Slovenska o úprimnom záujme pohnúť jedným z najväčších problémov súčasného Slovenska a tak niekoľko svojich funkcii, by pretavil do reálneho života.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?