Premiérove žilinské opľutie Slovenska!!

Autor: Stanislav Martinčko | 9.10.2014 o 11:34 | Karma článku: 12,92 | Prečítané:  2280x

       - Oj, ale som rada, že do Michaloviec prišla rokovať slovenská vláda!! – To je začiatok básničky, ktorú recitovalo asi 6-ročné dievčatko R. Ficovi, keď pred časom vláda navštívila Michalovce a pätolizači sa doširoka usmievali, vedomí si, ako sa pekne zavďačili svojmu vodcovi.

        Silne to pripomínalo K. Gotwalda a Stavby mládeže – My sme mládež nová, mládež Gottwaldová!! Včerajšia návšteva Žiliny sa niesla ešte v súdružskejšej atmosfére, lebo na sútoku Váhu a Kysuce sa stretli partajníci z vládnej strany, ktorí sa navzájom častovali pätolizačskými úsmevmi a poklonami. Táto úzka skupina straníkov si privlastňuje celú krajinu a rozdáva plnými priehršťami milióny len preto, že sú z jedného košiara a okato dáva najavo, že na Slovensku začína fungovať nová diktatúra proletariátu. Ich vzor, ktorý pochádza tiež z tohto kraja a prvý slovenský sociálny demokrat zbojník Jánošík zbojníčil tak, že - Bohatým bral a chudobným dával -! Dnešný sociálni demokrati zbojnícke heslo trocha poopravili a zmenili na - Chudobným brať , bohatým dávať -!. To, že je to pravda dosvedčujú desaťtisíce slovenských živnostníkov, ktorí platia neustále väčšie poplatky, štát ich zdiera na každom kroku a nedovolí sa im nadýchnuť čerstvého vzduchu. Na  Slovensku sú chudobní čoraz viac chudobnejší a bohatí bohatší. Štát so zarobenými peniazmi negazduje, ale rozhadzuje na základe straníckeho princípu. Znova sa musíme pýtať – Pre koho je táto krajina?? Prečo, ak premiér zobral túto funkciu nehovoril, že bude premiérom len SMERU a na ostatných občanov bude kašlať, kto dal premiérovi Slovenska právo deliť občanov na straníkov a nestraníkov, nezaslúžia si ostaní občania tak isto lepší život?? Nezaslúžia si tak isto lepšie cesty, školy, nemocnice, životné prostredie?? Prečo sa do jednej doliny lejú milióny a druhé doliny nedostanú nič?? Je to len preto, že v jednej doline majú kamošov a straníci svoje záujmy??

         Včera v Žiline sa potvrdilo, že na vlak diktatúry proletariátu a totalitný štát už Slovensko nasadlo. Chceme všetci nasadnúť??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.

ŠPORT

Predviedol sólo od polovice ihriska. Weiss strelil v Katare krásny gól

Slovenský reprezentant strelil svoj desiaty gól v prebiehajúcej sezóne a patrí k najlepším kanonierom súťaže.

KOMENTÁRE

Ktorý Boh mohol toto dopustiť? (Píše Michal Havran)

Súčasná politická teológia opustila aristokratické predstavy o politickom mesiášovi.


Už ste čítali?