Slovenskí stavbári zaslúžite si také istoty??

Autor: Stanislav Martinčko | 8.10.2014 o 13:34 | Karma článku: 12,96 | Prečítané:  1023x

         V týchto dňoch poplatné slovenské média spustili masívnu kampaň a masírujú verejnú mienku o tom, ako treba už druhýkrát zachraňovať najväčšiu stavebnú firmu, naťahujú čas na konci ktorého bude ukazovanie dlhého nosa všetkým, ktorí zákonným spôsobom prídu o svoje peniaze.

          Majiteľ tejto stavebnej firmy je široko-ďaleko známy a pýši sa obrovským majetkom, ktorý pokračuje v šľapajach nebohého pána Rezeša a tak isto si ho zarobil vlastnou usilovnou prácou.

Ako keby tí, ktorí dreli na jeho stavbách nič nerobili, ale sa vyvaľovali niekde na Bahamách. Ochranca z ministerstva, tiež milovník luxusu ešte nedávno hovoril o nalievaní do Váhostavu, len nešpecifikoval, koľko a čo sa bude nalievať, či to náhodou neostane len pri vode z Váhu. Títo zodpovední sa vôbec nehanbia za to, že desiatky firiem ich konaním privedú na psí tridsiatok, že mnoho firiem bude mať existenčné problémy, rodiny robotníkov nebudú mať z čoho žiť. Tu treba povedať, že pán majiteľ disponuje obrovským majetkom a je teda z čoho brať, je z čoho uspokojiť firmy, aby mohli riadne ďalej fungovať. To by sme museli byť inde ako na Slovensku!!! Slovensko neochraňuje vlastných poctivých občanov, dovoľuje pripravovať zákony aj s pomocou palca tak, aby sa bezbranní mohli beztrestne ozbíjať a ešte ich držia pod krkom a balamutia istotami. Slovenskí stavbári sa musia začať pýtať zodpovedných, pre koho je táto krajina, kto a za akým účelom prijíma zákony, ktoré ich doslova ožobračujú. Moc na Slovensku zašla až tak ďaleko, že si dovoľuje robiť z občanov otrokov a vysmievať sa im. Slovenskí stavbári a nie len oni, by mali nabrať odvahu a konečne povedať pravdu o percentách, ktoré všetkým ukrajujú z chleba a v akých vreckách končia!!!

           Do kedy chce Slovensko tolerovať korupciu?? Slovensko prestaňme sa báť, nech sa boja iní!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?