Minister Počiatek: Pri výstavbe diaľnic nás dobehli percentá!!

Autor: Stanislav Martinčko | 26.9.2014 o 14:38 | Karma článku: 12,64 | Prečítané:  1343x

 Minister Počiatek s ľahkosťou jemu vlastnou zhodnotil meškanie výstavby diaľnic Váhostavom vyjadrením, že dobehli nás lacné diaľnice a takto všetkým tým, ktorým Váhostav neplatí za dodávky a prácu ukazuje dlhý nos.

Ľudia, ktorí však pracujú na stavbách Váhostavu a samozrejme Doprastavu vedia veľmi dobre, ako to so štátnymi zákazkami na Slovensku chodí. O tom, že na Slovensku sa stavajú lacné diaľnice okrem pána ministra a pár vyvolených neverí hádam nikto. Dôkazom sú pribúdajúce kilometre diaľnic všade okolo nás, tí čo navštevujú Jadranské more vedia o tom svoje. Skoro všade je km diaľnice lacnejší, ako na Slovensku a za toľké peniaze sa skôr ľudia čudujú, že diaľničné zvodidla nie sú pozlátené. Ale ako vidíme sú len z plechov, preto zlato, ktorým sú slovenské diaľnice financované z dani nás všetkých končí v tajných sieňach Tatry a len ten ho dostane, komu ono patrí!! To sú slová básnika venované zbojníkovi Jurajovi Jánošíkovi, ktorý je pre stranu SMER-SD vzorom do tej miery, že ho prehlásili v Martine ústami svojho predsedu za prvého slovenského sociálneho demokrata. Pri výstavbe diaľnic na Slovensku nejde o delenia zlata, ale sa delia percentá. Tie percentá, ktoré spomína R. Fico preto,  keď nedávno vyzýval slovenskú verejnosť, aby nahlasovala korupciu, mal sa ako vzor postaviť prvý do radu a čo – to porozprávať o percentách. Keď sa raz rozviažu jazyky tým , ktorí do kolotoča s percentami boli vtiahnutí, to bude Slovensko zízať s otvorenými ústami, čo sa dialo s našimi peniazmi,  prečo všade chýbajú a kam a komu išli percentá. Pre dobro krajiny a tým, ktorí to so Slovenskom myslia úprimne je najvyšší čas sa spájať, nie na názoroch, ale na hodnotách, na ktorých by mala stáť naša krajina.

        Ak to neurobíme, stále sa budeme  musieť pozerať na to, ako si tí, ktorí nám ukazujú dlhý nos, chodia okolo nás v krokodílích topánkach a vodotryskovými hodinkami!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Škandály a prešľapy, ktoré stáli pri zrode fenoménu paparazzi

Ktoré škandály, príbehy a celebrity stáli pri začiatkoch bulvárnej fotografie?

DOMOV

Gabčíkovčania: S utečencami problém nebol, viac vystrájajú mladí Srbi

V Gabčíkove je ubytovaných niekoľko stoviek Srbov.


Už ste čítali?