Pre mocných Slovenska – My sme tu doma !!!

Autor: Stanislav Martinčko | 30.7.2014 o 14:12 | Karma článku: 8,38 | Prečítané:  1204x

              Životná úroveň a kvalita života občanov Slovenska sa postupne viac prepadáva do chudoby. Krajinu, ktorú ešte mnohí považujú za svoju vlasť pustošia čoraz viac. Tí, ktorí si ju cez klamstva vo voľbách privlastnili.

                

               Nie dosť, že nám ukradli skoro všetko, neštítia si vziať pre seba vzduch, na ktorom sa nabalili a to nie len seba, ale aj tých, ktorí sa na túto lúpež zhovievavo pozerajú a tvária sa, že sa nič vlastne nestalo. Mocní Slovenska sa nezastavia pred ničím, a neustále plnia svoje gágory. Už chcú pôdu, najnovšie aj vodu. Slovensko sa stalo pre nich rajom na zemi. Môžu beztrestne porušovať zákony, lebo si zo súdov, polície a prokuratúry urobili svojich vazalov a tí na oplátku im zabezpečujú beztrestnosť.  Mocní sa nestarajú o dôchodcov a len raz do roka im zo svojho bohato prestretého stola odhodia ohlodanú kosť. Mocným sú ukradnuté platy zdravotníkov, učiteľov atď. Na tú najväčšiu chudobu nasadili exekútorov a žmýkajú ich do úplného zničenia. Na Slovensku nevieme kto viac krváca, či pacient, alebo zdravotníctvo. Slovensko a jeho občania žijú v krásnej krajine, majú len tú smolu, že je zle spravovaná. Na Slovensku sa negazduje lebo jeden sa zamotáva do vlastnej siete a druhý  hovorí o sociálnom štáte a myslí si, že gazdovanie je to isté ako zadlžovanie.  Slovensko sa  zadlžuje raketovým tempom  na niekoľko generácii dopredu. Slovensko nechce istoty, ale chce istoty slušnej a dobre spravovanej krajiny.

 Stav Slovenska sa blíži k bodu, za ktorým je - MY SME TU DOMA !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.


Už ste čítali?