Pán Trnka netreba nič nahlasovať, Slovensko pozná korupčníkov!!

Autor: Stanislav Martinčko | 17.7.2014 o 12:38 | Karma článku: 10,30 | Prečítané:  1363x

          Okrem neriešeného rómskeho problému Slovenska spojeného s chudobou, súdmi, zápasia a zdá sa márne občania Slovenska aj so všadeprítomnou korupciou, ktorú si čoraz viac začínajú všímať aj v Európe, a to až do tej miery, že Slovensku patrí v korupcií popredné miesto.

Sám premiér vyzýva občanov, aby priamo jemu nahlasovali korupciu a pri tom sa spomína jeho meno v korupčnej kauze v Čechách. Je chvályhodné, že do boja s korupciou sa zapojil výzvou „Zastavme korupciu“ aj podnikateľ pán Trnka, zhodou okolnosti menovec bývalého generálneho prokurátora, ktorý o korupcii vie určite viac ako pán podnikateľ Trnka. Jeho menovec bohužiaľ o korupcii len vie, ale z titulu  svojej funkcie neurobil nič pre jej potrestanie napr. Hlas a hlava. Tak isto ako pán generálny prokurátor Trnka vie o korupcii svoje aj Slovensko pozná kto je korupčník. Sú to tí, ktorí sú prisatí na dojnej krave menom štátny rozpočet, z ktorého plynú predražené štátne zákazky, nákupy a tí ktorí prideľujú eurofondy, dotácie a všetko, čo je spojené s peniazmi nás všetkých.

           Systém, ktorý vládne na Slovensku umožňuje zodpovedným mrhať peniazmi nás všetkých, bez zodpovednosti. Nikto  nenesie za svoj podpis zodpovednosť!! Možno pánovi Trnkovi budú nahlasovať  korupciu  napr. z nemocnice, keď babka strčí sestričke čokoládu, za pohár vody.  Sú to však len omrvinky z koláča, z ktorého ujedajú tí, ktorí berú percentá a podpisujú predražené nákupy pre štát. Preto je viac než jasné, že Slovensko pozná korupčníkov, dovoľuje im sa nabaľovať pre niekoľko generácií. Korupciu je potrebné pán Trnka hľadať  na jachtách, v hoteloch a v zahraničných bankách, kde sa skrývajú peniaze nás všetkých, ktorí plačeme nad nízkymi zárobkami, žobráckymi dôchodkami, nízkou úrovňou zdravotníctva atď.

          Korupčníkov sa to netýka, tí si za naše peniaze budú nerušene užívať dovtedy, kým ich sladkého a nezaslúženého  sna nezobudí OBČAN!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Agent ŠtB aj tanečníčka z klipu. Kto už formoval tvár Fica?

S ľuďmi, ktorí premiérovi Robertovi Ficovi radili v komunikácii alebo za neho hovorili sú spojené podozrenia z korupcie aj fyzický útok.

KOMENTÁRE

SNS aj Smer využívajú Kočnerovu muníciu

Nezávislosť RTVS ohrozujú iné veci, než smsky šéfa spravodajstva.

SVET

Najvyšší kostol na svete ohrozuje ľudský moč

Ľudí neodrádza polícia ani vysoké pokuty.


Už ste čítali?