R. Fico v žite, Oborín a vlčiak Ret.

Autor: Stanislav Martinčko | 11.7.2014 o 15:14 | Karma článku: 12,88 | Prečítané:  1635x

       Spôsoby, ktoré zaviedli a veľmi obľubovali komunistickí papaláši na čele s Gottwaldom, Husákom, Biľakom atď sa na Slovensko vracajú zásluhou R. Fica.

       Ten za všeobecného záujmu prisluhovačných médií postáva na poli, prezerá si obilie a žoviálne diskutuje s nastúpenými roľníkmi . Je namieste otázka, prečo to robili a robia? Gottwald to robil najmä preto, aby ukázal dobrú tvár a zakryl neprávosť, keď mnohým gazdom sa ukradli z maštali kravky a rozorali medze.

R. Fico sa zoradeným roľníkom pýta, či sú spokojní s ministrom. Nie je známe aká bola odpoveď, ale je viac než isté, že mnohí roľníci v systéme, ktorý reprezentuje  žmoliaci premiér zápasia s všadeprítomnou korupciou, nevedia sa spravodlivo dostať k dotáciám na ktoré majú nárok a musia sa dívať na nepokosené lúky a prázdne maštale, ktorých je na Slovensku viac než dosť. Kto bude mať osoh z dobrej úrody? Budú to len gágory obchodníkov s obilím, ktorých vyberá a podporuje štát a nie pospolitý chudobný slovenský národ, pre ktorých chlieb nebude lacný a už nie vôbec zadarmo ako cestovanie vlakom.

         Ideologicky je oveľa krajšie žmoliť v ruke klasy obilia, ako sa zaoberať Oborínom. Dobre si pamätáme časy, keď kvôli vlčiakovi Retovi, ktorého údajne chceli pani Tomanovej otráviť, aby sa mohli dostať slizkí novinári na jej pozemok, zasadala mimoriadne vláda. Mimochodom vlčiak Ret žil bez následkov ešte pár psích rokov.

        Ale ak v dedine Oborín na východe Slovenska vojdú do dvora osadníci a palicami ubijú na smrť človeka, to zrejme premiérovi  a vláde nepríde tak dôležité ako neotrávený Ret!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Policajti si pri Bašternákovi nerozumeli. Kauzu Náš človek uzavreli

Výsledkom je, že k ovplyvňovaniu nedošlo.

EKONOMIKA

Štát asi rozšíri diaľnicu na Trnavu na osem pruhov, potrebuje stovky miliónov

Má sa začať už na budúci rok v októbri.


Už ste čítali?