Prečo chodí premiér po pivniciach??!

Autor: Stanislav Martinčko | 4.7.2014 o 13:36 | Karma článku: 11,19 | Prečítané:  1930x

        V týchto dňoch český lobista zapletený v korupčnej afére pri nákupe vojenskej  techniky spomína na pražskom súde aj posedenie pri vínku aj za prítomnosti slovenského premiéra.

        Jeho priznanie, že tam popíjal víno s priateľmi je pravdepodobne len polovica pravdy a tú druhú polovicu môžeme len hádať dovtedy, kým sa nezverejnili zárobky sociálnych ministrov, štátnych tajomníkov a poslancov za SMER-SD. Tieto legálne priznané príjmy vyrážajú občanom dych a mnohí sa pýtajú, ako to dokážu, keď státisíce občanov sa morduje v práci za pár stoviek EUR a svoju prácu vykonávajú čestne a zodpovedne. Budú títo ministri a poslanci za SMER-SD v budúcnosti odkázaní na žobrácke dôchodky, ktoré im nadeľuje vláda a strana, budú musieť si v starobe robiť starosti či si kúpiť jablko alebo lieky?? Iste, že nie!!

         A teraz si predstavte, že sa o týchto nekresťanských príjmov dozvedel ich nadriadený a šéf vlády. Má to premiér nechať len tak a nechávať sa predbiehať vo výške príjmov svojimi podriadenými?  Veď aj on potrebuje z niečoho žiť a platiť nájomné za Bonaparteho byt, tak ako aj iní občania Slovenska, ale on nie za pár šušní. Počas prezidentskej kampane o sebe hovoril, že pracuje od rána do večer preto je pripravený pre Slovensko. Bohužiaľ zabudol povedať, že príprava obsahovala aj návštevy pivníc a pitie vínka s lobistami so zbraňami.

         Uveríme mu, že to bolo len kvôli dobrému vínku??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?