Kiska, Gašparovič, Paška....korupcia!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.6.2014 o 14:27 | Karma článku: 12,58 | Prečítané:  2882x

          Inauguračný prejav prezidenta Kisku mal svoju úroveň, mal v sebe mnoho skrytých myšlienok a odkazov pre občanov, skrátka bol to prejav hodný prezidenta. Zaujala najmä pasáž, kde prezident Kiska hovoril o všadeprítomnej korupcii.

         Ak ste sledovali výrazy tváre dvoch prísediacich na pódiu a to pána Gašparoviča a pána Pašku, tak Vám ich muselo byť ľúto. Títo páni, ktorí sa nikdy vo verejnom živote doteraz nestretli s korupciou a pán Paška, ktorý bude pokračovať vo verejnej funkcii aj ďalej sa nieže s korupciou nestretol, ale ako ho poznajú Košičania a podnikatelia, ktorí robili zákazky Európskeho mesta kultúry Košice, ani sa s korupciou v budúcnosti nikdy nestretne.

         To len zlé jazyky niečo melú o nejakých percentách, ktoré sa pohybujú medzi podnikateľmi, ktorí pracujú na štátnych zákazkách, veď nakoniec aj premiér Fico niekedy hovoril o percentách, ktoré sú potrebné odvádzať na oltár vlasti. Preto bolo smutné sa na pánov Pašku a Gašparoviča pozerať, ako oni čestní muži a ešte čestnejší politici slovu korupcia vôbec nerozumejú a nepoznajú jeho význam. A tiež aj mnoho iných, ktorí sedeli v hľadisku bratislavskej Reduty sa museli pri vyslovení slova korupcia prežehnávať a loviť v pamäti čo to za  čudné slovo počujú z úst prezidenta Kisku.

       Vysvetlíme im to niekedy!!??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet dlžníka aj bez exekútora, bezvýsledne exekúcie sa musia zastaviť.

KOMENTÁRE

Fico radí socialistom ako byť populárnejší

Toto má byť lekcia z postkomunistickej Európy?

TECH

Nemecký fúzny reaktor je o krok bližšie k spusteniu

Do troch rokov chcú udržať skutočnú fúznu reakciu.


Už ste čítali?