Kiska, Gašparovič, Paška....korupcia!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.6.2014 o 14:27 | Karma článku: 12,58 | Prečítané:  2882x

          Inauguračný prejav prezidenta Kisku mal svoju úroveň, mal v sebe mnoho skrytých myšlienok a odkazov pre občanov, skrátka bol to prejav hodný prezidenta. Zaujala najmä pasáž, kde prezident Kiska hovoril o všadeprítomnej korupcii.

         Ak ste sledovali výrazy tváre dvoch prísediacich na pódiu a to pána Gašparoviča a pána Pašku, tak Vám ich muselo byť ľúto. Títo páni, ktorí sa nikdy vo verejnom živote doteraz nestretli s korupciou a pán Paška, ktorý bude pokračovať vo verejnej funkcii aj ďalej sa nieže s korupciou nestretol, ale ako ho poznajú Košičania a podnikatelia, ktorí robili zákazky Európskeho mesta kultúry Košice, ani sa s korupciou v budúcnosti nikdy nestretne.

         To len zlé jazyky niečo melú o nejakých percentách, ktoré sa pohybujú medzi podnikateľmi, ktorí pracujú na štátnych zákazkách, veď nakoniec aj premiér Fico niekedy hovoril o percentách, ktoré sú potrebné odvádzať na oltár vlasti. Preto bolo smutné sa na pánov Pašku a Gašparoviča pozerať, ako oni čestní muži a ešte čestnejší politici slovu korupcia vôbec nerozumejú a nepoznajú jeho význam. A tiež aj mnoho iných, ktorí sedeli v hľadisku bratislavskej Reduty sa museli pri vyslovení slova korupcia prežehnávať a loviť v pamäti čo to za  čudné slovo počujú z úst prezidenta Kisku.

       Vysvetlíme im to niekedy!!??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Dá vám 5000 eur na auto

Úspešnosť dotácie je otázna.

KOMENTÁRE

Prečo sa chce Bednár zhovädiť ako propagandista premiéra

Tomáš je z iného sveta, jemu sa dá rozumieť.


Už ste čítali?