Kiska, Gašparovič, Paška....korupcia!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.6.2014 o 14:27 | Karma článku: 12,58 | Prečítané:  2884x

          Inauguračný prejav prezidenta Kisku mal svoju úroveň, mal v sebe mnoho skrytých myšlienok a odkazov pre občanov, skrátka bol to prejav hodný prezidenta. Zaujala najmä pasáž, kde prezident Kiska hovoril o všadeprítomnej korupcii.

         Ak ste sledovali výrazy tváre dvoch prísediacich na pódiu a to pána Gašparoviča a pána Pašku, tak Vám ich muselo byť ľúto. Títo páni, ktorí sa nikdy vo verejnom živote doteraz nestretli s korupciou a pán Paška, ktorý bude pokračovať vo verejnej funkcii aj ďalej sa nieže s korupciou nestretol, ale ako ho poznajú Košičania a podnikatelia, ktorí robili zákazky Európskeho mesta kultúry Košice, ani sa s korupciou v budúcnosti nikdy nestretne.

         To len zlé jazyky niečo melú o nejakých percentách, ktoré sa pohybujú medzi podnikateľmi, ktorí pracujú na štátnych zákazkách, veď nakoniec aj premiér Fico niekedy hovoril o percentách, ktoré sú potrebné odvádzať na oltár vlasti. Preto bolo smutné sa na pánov Pašku a Gašparoviča pozerať, ako oni čestní muži a ešte čestnejší politici slovu korupcia vôbec nerozumejú a nepoznajú jeho význam. A tiež aj mnoho iných, ktorí sedeli v hľadisku bratislavskej Reduty sa museli pri vyslovení slova korupcia prežehnávať a loviť v pamäti čo to za  čudné slovo počujú z úst prezidenta Kisku.

       Vysvetlíme im to niekedy!!??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?