Gašparovič: „To nie ja, to apo....!!!“

Autor: Stanislav Martinčko | 12.6.2014 o 13:27 | Karma článku: 12,32 | Prečítané:  2393x

Včerajšia( 11.06.2014) rozlúčka a prejav o stave republiky v NRSR dosluhujúceho prezidenta Gašparoviča pripomenula scénu z kultového slovenského filmu Pásla kone na betóne.., keď mladý lesník prišiel na pytačky, kde mu znenazdajky vystrelila puška a on sa zmohol len na.... „to apo, to nie ja!“  

       V tomto duchu sa niesol aj prejav o stave republiky, kde najprv sa spomínali obrovské úspechy, ktoré pán prezident dosiahol a na záver si spomenul, že na Slovensku je chudoba, veľká nezamestnanosť, veľká korupcia a problém súdov a ešte všelijaké iné neduhy.

      Je preto namieste otázka. Kde doteraz pán prezident bol, čo robil preto, aby sa tieto neduhy v spoločnosti odstránili? To len na úplnom konci svojho funkčného obdobia zistil, že je na Slovensku korupcia, keď ešte nedávno vyhlásil, že sa s korupciou nikdy nestretol. Kto mu teda pošepkal, že korupcia je obrovská a on mu zrazu uveril?? Kto vymenoval rýchlosťou blesku Štefana Harabina za predsedu Najvyššieho súdu, kto nevymenoval za generálneho prokurátora pána Čentéša, lebo čakal na rozhodnutie Ústavného súdu, ktoré neuzrelo svetlo sveta dodnes. O akých občanov sa zaujímal a ktorých občanov počúval?? Je tu množstvo otáznikov. Pán prezident bol nepretržite v politike vyše 20 rokov a za jeho najväčší osobný úspech možno považovať to, že okrem iných vecí ho Vladimír Mečiar naučil prežehnať sa. Samozrejme, že je zodpovedný za morálny stav spoločnosti. Mimochodom z toho prejavu je cítiť, že bol písaný absolventmi Večernej univerzity marxizmu-leninizmu skrátka VUML, mnohí si ju určite pamätajú.

       To nie apo, ale aj pán prezident a jeho práca je výsledkom a obrazom zo súčasného Slovenska !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?