R. Fico: Ukrajina nás v r. 2009 oklamala, ja Slovensko balamutím 23 rokov!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.5.2014 o 14:43 | Karma článku: 14,56 | Prečítané:  1429x

        Premiér R. Fico sa posťažoval, že v roku 2009 Ukrajina Slovensko brutálne oklamala a kradla nám plyn. Ak je to pravda, tak je to zvláštne, že ako predseda vlády neurobil potrebné kroky na to, aby krádež plynu bola nahradená a Slovensko nebolo v pozícií okradnutej krajiny.

       V politike sa stáva, že štát nejakým spôsobom pre vlastné záujmy oklame iný štát, ale nemalo by sa stávať, že štát a jeho politici oklamú vlastných občanov a balamutia ich pre prospech svoj a pár vyvolených.

      Skúsme sa zamyslieť  nad príbehom R. Fica a zakladajúceho člena SMERU-SD pána Hanzela, ktorý pred niekoľkými rokmi odniesol za prítomnosti médií zalepenú obálku na Švédsku ambasádu. Pán Hanzel určite zalepenú obálku na ambasádu neschoval len preto, že v tej obálke boli recepty na chutné koláčiky.  Kto vie aké tajomstvo obálka skrýva a kto vie čo by sa dialo na Slovensku, keby sa obálka rozlepila.

     Keď v prezidentskej kampani pán Kňažko vyzýval pána Kisku, aby zostúpil z bilbordov a zúčastňoval sa diskusií, tak je oprávnená  otázka občanov pre pána premiéra, kedy  z bilbordov zostúpia aj  istoty, ktorými oblepil celé Slovensko. Zatiaľ sú tieto istoty bohužiaľ len na bilbordoch a vyzerá to tak, že tam aj dlho ostanú a slúžili len na balamutenie občanov pred voľbami. Že tie istoty sú len balamuty nás o tom presvedčuje dennodenný život občanov a tí ktorí boli v čase vylepovania bilbordov chudobní majú jedine tú istotu, že sú teraz ešte chudobnejší.  Občania Slovenska boli bezcitne oklamaní!!

       Po volebnej fraške, keď sa na eurovoľbách nezúčastnilo 87% Slovákov R. Fico vyslovil počudovanie, že prečo občania neprišli voliť, veď z EU na Slovensko prišli miliardy eur. Ak tie miliardy tiekli podobným spôsobom a podobným ľuďom o akých píše dnešný (28.5.2014) denník Plus Jeden Deň, tak údiv pána premiéra je len o tom, že nevie alebo sa robí, že nevie ako to s eurofondmi na Slovensku skutočne je. Ľudia, ktorí sú blízko mocným na Slovensku, môžu smelo vyhlasovať, aký je báječný sociálny štát. A čo ostatní občania??? Môžu len zobrať klobúky z hlavy do rúk a v predklone stáť pred tými, ktorí Slovensko balamutia.

     Slovensko ešte dlho budeš stáť v predklone??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?