Slovensko plné muzikantov!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 27.5.2014 o 13:00 | Karma článku: 9,60 | Prečítané:  333x

Ja nič, ja muzikant!!  Takto sa zvykne na Slovensku hovoriť o situácií, keď niekto je prichytený pri tom, keď nerobí svoju robotu poriadne a vyhovára sa na kdekoho, len nie na seba.

        Hriešne nízka účasť voličov a najmä čas po voľbách  a hlavne vyjadrenia politikov nás presvedčuje o tom, že v politickom systéme Slovenska sa to muzikantmi len tak hemží. Politici namiesto toho, aby vyvodzovali  osobnú alebo stranícku zodpovednosť sa radšej venujú svojim získaným percentám, ktoré označujú za obrovský úspech a prezentujú to ako víťazstvo. Venujú sa  13% za ktorými môžu byť tisíce členov komisií, ktorý volili už zo slušnosti a zopár občanov. Ale 87% občanom sa nikto nevenuje, ako keby to politikom vyhovovalo, lebo asi nepochopili, že tých 87% občanov im jasne dalo najavo, čo si o ich práci v politike myslia. Je to strašné, že až do akého kúta ste svojou politikou občanov zahnali!!! Je to nie len strašné, ale aj veľmi smutné konštatovanie stavu v akom sa nachádza naša spoločnosť. Nikto si nevšíma narastajúcu chudobu, množstvo neriešených problémov, ktoré Slovensko tlačí pred sebou a je ich toľko, že vymenovať ich by zabralo niekoľko strán textu.

       Vládne sa bez zodpovednosti a mocní Slovenska si myslia, že to takto pôjde do nekonečna, že Slovensko má holubičiu povahu, že sa neprebudí ani na rezké vyhrávanie politických muzikantov.

       To isté si mysleli komunisti.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?