Kormúthová vs. Sobrance!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 21.5.2014 o 13:46 | Karma článku: 7,28 | Prečítané:  1139x

       Na prvý pohľad by sa zdalo, že moderátorka Kormúthová, ktorá bola vyhodená z RTVS a mestečko na východe krajiny Sobrance nemajú nič spoločné. Spája ich však jeden spoločný menovateľ s názvom „Cirkus na Slovenský spôsob!“             

       To , čo sa deje okolo slečny Kormúthovej a Sobraniec je výsledok aj nás občanov, že sme ľahostajní k svojej krajine a zdá sa, že aj k svojim deťom, lebo nás nezaujíma v akej a kým spravovanej krajne budú žiť.

       V  prípade Sobraniec a slečny Kormúthovej sa dokopy spojili najzávažnejšie problémy Slovenska, ktoré sú dlhodobo neriešené a to je korupcia, súdy a rómsky problém spojený s chudobou. To, že na Slovensku je v oveľa väčšom práve zlodej ako okradnutý je vinou nedostatočných zákonov a korupcie nie len na súdoch je nezvratný fakt. Vyjadrenie slečny na zlodejov ríny z domu bolo neadekvátne, začo sa ospravedlnila a svoje slová oľutovala. K tejto ríne snáď len toľko, že na to, aby neporušila žiadny zákon mohla ju snáď sama odmontovať, aby sa zlodej dlho nezdržiaval a mohol pokračovať ďalej. Je to možno aj návod pre ostatných občanov, ako sa majú správať k zlodejom, aby mali svätý pokoj so slovenským právom.

        Ale ak bola slečna Kormúthová vyhodená z práce, prečo neboli vyhodení z práce sudcovia z baru Bonano?! Kto vyhodí z práce vládu SR, ktorá nezabezpečuje pokojný život slušným občanom, kto vyhodí z práce tých, ktorí nezabezpečujú slušnú starobu našim dôchodcom, robotníkom slušnú mzdu, chorým starostlivosť, deťom šťastné detstvo, našej krajine prosperitu, občanom právo a spravodlivosť???!

      Kto ich vyhodí z práce??? Kto, ak nie my občania?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Cibulková: Mohla som sa zlomiť, no hodila som to za hlavu

Dominika Cibulková sa pri premiére na turnaji Masters prebojovala do semifinále. Stačilo jej na to jedno víťazstvo nad Simonou Halepovou.

SVET

Čechov pobúrila Prima. Zľakla sa Zemana a zastavila Krausa

Odmietla odvysielať reláciu Jana Krausa, v úvode ktorej kritizujú Zemana.


Už ste čítali?