Eurovoľby a Maroš !!

Autor: Stanislav Martinčko | 16.5.2014 o 14:40 | Karma článku: 9,69 | Prečítané:  405x

Doslova v nemom úžase ostáva  stáť občan Slovenska po prečítaní s akými podheslami ide do tohtoročných europarlamentných volieb člen SMERU-SD Maroš Šefčovič.  

Poďme sa teda povenovať týmto podheslám, kde tento kandidát je za Európu ľudí, nie bánk. Tu by stačilo vymeniť slovo banka za banda a bolo by to skoro pravdivé. Ďalšie podheslo  za Európu hovorí, že je za hospodársky rast, nie nezmyselných škrtov. Tomu hádam rozumie snáď len Maroš a tie škrty, môžu znamenať, že netreba nezmyselne škrtať, veď on so svojou bankou vie na Slovensku s eurofondami robiť doslova zázraky, čoho dôkazom sú niekoľkonásobne predražené projekty. Európu kvalitnej práce a nie nezamestnanosti. Tu zrejme Maroš myslel na tisíce občanov Slovenska, ktorí vykonávajú kvalitnú prácu v rámci VPP za 60 eur mesačne. Európa sociálnej spravodlivosti a nie daňových podvodov. Tu zrejme myslel Maroš, že sociálna spravodlivosť je taká, že nárok na ňu majú len tí, čo o nej zápalisto hovoria a že tí chudobní na Slovensku by nemali robiť daňové podvody, vrátky z nadmerného odpočtu DPH sa určite netýkajú 60 eur mesačného príjmu. Európu demokratickú, nie byrokratickú, tie tisíce úradníkov v Bruseli a Slovensku netreba ani komentovať. Európa hodnôt, nie peňazí. Tu by Maroš mohol snáď občanom vysvetliť aké hodnoty vyznávajú tí, s ktorými sedáva za jedným stolom, pre tých je hodnota vlastnej cnosti mnohokrát  vyššia, ako život jednoduchého Slováka.

    Z toho vyplýva, že Marošove podheslá sú báječná vec na balamutenie ľudí, ale od reality na Slovensku sú veľmi pochybné a od života Slovákov sú na míle vzdialené!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?