Bože, ako hlboko som klesla!! (Justícia na Slovensku)

Autor: Stanislav Martinčko | 14.5.2014 o 14:54 | Karma článku: 10,88 | Prečítané:  2420x

Posledné číslo Trendu okrem iných článkov prinieslo aj jeden veľmi zaujímavý článok o tom, ako funguje právo a spravodlivosť na košickom Krajskom súde, ktorý vedie kandidát na sudcu Ústavného súdu.

Po jeho prečítaní veta „ Bože, ako hlboko som klesla!!“ – vzťahujúca sa na slovenskú justíciu je oprávnenou vetou. No nie len to!! Občanovi Slovenska, ktorý si naivne myslí, že na Slovensku sú súdy ustanovené na to, aby zabezpečovali pre nás spravodlivosť spojenú s právom po prečítaní tohto článku musí prísť zákonite zle a ľudia so slabšími povahami a žalúdkami majú problém, aby neupadli do mdlôb.

Ak tento článok, nepohne k činom tých, ktorí sa majú z titulu svojich funkcii za takýto stav zodpovednosť, tak poriadok v justícii nastane len vtedy, keď Slovensko a jeho obyvatelia dokráčajú k ďalšej nežnej revolúcií.

Stav, v ktorom sa nachádza celá spoločnosť a nie len justícia, kedy chudobní sú čoraz viac chudobnejší, keď sa problémy občanov neriešia, ale odsúvajú a hromadia príde určite čas, keď si občania povedia, že v tak spravovanej krajine sa nedá slušne žiť, že tí, ktorí by mali krajinu spravovať k ich lepšiemu životu a nie len k svojmu, tak si jedného dňa Slovensko povie – STAČILO !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?