Maniere uja z Limbachu!

Autor: Stanislav Martinčko | 12.5.2014 o 13:53 | Karma článku: 12,69 | Prečítané:  3212x

Skracovanie času do odchodu na zaslúžený dôchodok uja z Limbachu nenesie v sebe žiadne zastavenia a spomienky na záslužené činy, ktorými nás ujo počas aktívneho života ohuroval.

Možno je to tým, že okrem toho, že sa v Košiciach nechal tajne vysvätiť za akoby člena SMERU, nestalo sa v ujovom profesionálnom živote nič závratné, čo by malo rezonovať medzi pospolitým ľudom.

A možno je to aj tým, že dodnes nevie, aká to bola záhada čo ho dostala do paláca, preto nepotreboval za potrebné zaoberať sa tým, čo v živote človeka znamená obyčajná ľudská slušnosť a aj na konci svojho úradovania sa správa ako človek, ktorý sa na stolci ocitol ozaj omylom a nevie, kto za ten omyl nesie zodpovednosť.

Z vyjadrenia jeho dlhoročného súputníka a otca vlasti vieme, že v svojich ťažkých začiatkoch, keď bolo treba pre blaho Slovenska navštíviť kostol, tak musel absolvovať náročné školenie prežehnávania sa.

Pán Kiska by preto mal dať starému ujovi svätý pokoj a mal ho nechať v budúcnosti radiť v otázke poľovania, hokeja tým, ktorí ho za člena akoby SMERU v Košiciach vysvätili.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet dlžníka aj bez exekútora, bezvýsledne exekúcie sa musia zastaviť.

KOMENTÁRE

Fico radí socialistom ako byť populárnejší

Toto má byť lekcia z postkomunistickej Európy?

TECH

Nemecký fúzny reaktor je o krok bližšie k spusteniu

Do troch rokov chcú udržať skutočnú fúznu reakciu.


Už ste čítali?