Prezident Gašparovič a Louise de Funes!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 17.4.2014 o 13:09 | (upravené 17.4.2014 o 13:17) Karma článku: 14,14 | Prečítané:  377x

Legedárny francúzsky komik, ktorého poznal skoro celý svet ako žandára zo Sant Tropéz a z mnoho iných vynikajúcich komédii sa pripomenul v bratislavskej Inchebe, kde žiaci vystavovali veľkonočné ozdoby, kedy na konkrétne novinárske otázky pán prezident odpovedal podobne ako Žandár a mimozemšťan.

Bolo by isto zaujímavé vedieť pre občanov, kedy pán prezident stratil sluch a namiesto do Incheby sa radšej nevybral na krčno-ušné oddelenie do niektorej z bratislavských nemocníc, ale nemiestnym spôsobom strápnil nie len seba, ale aj úrad prezidenta. Zrejme mu veľmi, veľmi záleží akoby členovi SMERU, aby sa na Najvyšší súd dostal a vlastne ani neodchádzal jemu a aj celému SMERU najbližší Štefan. Heslo „cítim sociálne a myslím národne“ by len veľmi ťažko vysvetľoval nám občanom, najmä po vyjadreniach Štefana, že Slovensko nie je právny štát!, ktoré vyslovil v živom vysielaní TA3. Ťažko by mohol vysvetliť národu, na ktorého myslí, že ako tento slovenský národ má slušne žiť, keď nie je preňho zabezpečené to najzákladnejšie, čo sprevádza národ v celej jeho histórií, keď za právo a spravodlivosť zomieralo mnoho Slovákov.

Ako sa dá vlastne žiť v štáte, kde nevládne právo, tak vládne čo??? Nezaslúži si už konečne tento aj v histórií aj teraz zbedačovaný národ, aby žil v krajine, ktorá je slušnými ľuďmi spravovaná, v krajine, kde právo platí pre všetkých, nie len pre zbedačovanú chudobu.

Louis de Funes mal skvelé predpoklady pre žandára, táto úloha mu neskutočne sekla, na jeho kúskoch sme sa smiali až nám tiekli slzy. Naši politický Funesovia nie sú zďaleka stvorení pre národ a nad ich kúskami môžeme len plakať a roniť pravé slzy!

Do kedy?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?