SMER - uje Slovensko k ďalšej revolúcií ?!

Autor: Stanislav Martinčko | 3.4.2014 o 12:41 | Karma článku: 17,78 | Prečítané:  263x

Ak sa pohybujete po Slovensku medzi ľuďmi, rozprávate a počúvate ich, tak zistíte, že sú to rozhovory o trápení, neskutočných bolestiach celých rodín a nie raz aj celých dedinách.

 

Vidíme, že mnohí Slováci žijú ako v stredoveku. Pozeráme sa na nepoorané polia, prázdne maštale a vyrabované fabriky – kto za to môže?

Zodpovedného nie je možné nájsť, hoci väčšina sedí aj teraz na teplých stoličkách a niektorí si „ťažko“ zarobené peniaze z privatizácie, odpočtov DPH a iných štátnych kšeftov užívajú vo svojich luxusných obydliach a od nudy sem tam prehadzujú množstvo peňazí s lopatami, aby im nezhnili. Bohužiaľ nie je to rozprávka, ale holá skutočnosť Slovenska. Slovensko a to je pravda je národ holubičí, ktorý má v génoch sa báť vrchnosti, aj keď s ním robia čokoľvek. Spomínal som nedávno VAHOSTAV, DOPRASTAV a zúfalosť tých, ktorí sa pre tieto firmy nadreli a nedostali za prácu peniaze. Takýchto ľudí a rodín im podobných nie je málo.

Čo sa bude diať na Slovensku potom, keď títo zúfali ľudia začnú robiť zúfale činy?? Slovenská vláda, parlament a štát ako taký sa usmieva a myslí si o sebe aký je dokonalý. Sociálny štát o ktorom sa s obľubou hovorí je jedno obrovské klamstvo. Tento stav sa dá len ťažko zistiť spoza zadymených skiel vládnych limuzín, či z bonaparteho domu.

Ak sa guľa neriešených problémov Slovenska pohne, ťažko sa bude dať zastaviť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Falošné správy a fabriky na trolov: Ako funguje propaganda 2.0

Ako sociálne siete a falošné správy stvorili dnešných populistov.

TECH

Gene Cernan videl z Mesiaca svet bez hraníc

Posledný muž na Mesiaci priniesol späť na Zem československú vlajku.

SVET

Savčenková pre SME: Ukrajina nie sú skorumpovaní politici

Musím Ukrajincov prebudiť, hovorí poslankyňa.


Už ste čítali?