Doprastav, Váhostav a SMER

Autor: Stanislav Martinčko | 1.4.2014 o 11:57 | (upravené 1.4.2014 o 12:38) Karma článku: 11,14 | Prečítané:  334x

Tieto dve najväčšie stavebné firmy na Slovensku sú úzko naviazané na štátne zákazky a ľudia, ktorí v týchto firmách ťahajú za nitky sú zväčša prepojení na vládnu stranu a vládu.

Táto strana a vláda má za sebou nekonečné množstvo mediálnych vystúpení, kde dookola opakuje ako obohranú pesničku, ako sú pripravení splniť ľuďom istoty a aj ďalšie heslá, ktoré majú väčšinou charakter ideologický a nie reálny.

Ľudia a malé firmy, ktoré pracujú na stavbách pre tieto dve stavebné firmy vedia presne ako vyzerá heslo z bilbordov – ľudia si zaslúžia istoty! Skutočnosť a prax potvrdzuje, že istoty sú len pre vyvolených a nie pre tých, ktorí na týchto stavbách len drú.

Vidíme to aj pri terajšej ústavnej zmene o manželstve, ktorá je od začiatku falošná a klamlivá a slúži, len na ideologické balamutenie. Ako majú tieto rodiny a manželstva fungovať ak Vy, ktorí ste zodpovední, svojou nezodpovednosťou sa pričiňujete o to, aby otcovia a manželia pracovali pre tento sociálny štát zadarmo. Nechávate tieto rodiny a manželstvá bez prostriedkov a nezaujíma Vás z čoho majú tieto rodiny žiť a aké detstvo žijú ich deti, z čoho majú platiť životné náklady. Tieto rodiny Vašou zásluhou nemajú pomaly na chlieb. Vy sa však nehanbíte stolovať  za bohatými prestretými stolmi a napchávať sa Vami vybranou spoločnosťou. Tu i tam sa pozrieť na svoje 20-30 tisícové hodinky, koľko a načo máte ešte čas.

História vie, že takej politike a politikom sa čas kráti!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?