Prezidentské voľby a chudobné okresy

Autor: Stanislav Martinčko | 21.3.2014 o 11:25 | Karma článku: 12,22 | Prečítané:  254x

Ak si pozornejšie pozrieme štatistiku volebných úspechov R. Fica, tak zistíme že najväčšiu podporu mal v najchudobnejších regiónoch Slovenska, kde chudoba a pomaly aj hlad je dennodeným návštevníkom.

To vyzerá tak, že ten kto svojou politikou a prácou pre ľudí toto spôsobil dohnal týchto zúfalých a núdznych ľudí k volebným urnám sľubmi o pofiderných istotách cez spriaznených starostov a v dedinkách, kde politika sa pretriasa najmä v krčmách , tak títo občania sú ochotní za pár pív voliť aj toho a tých, ktorí im túto biedu spôsobili: páni starostovia takto iniciatívnym spôsobom plnia stranícke úlohy, ktoré pred nich postavil zjazd SMERU a za pár šušní od štátu na opravený chodník alebo ihrisko, na ktorom nemá kto hrať, predávajú budúcnosť svojich občanov a tým pádom aj svoju tým, ktorí sú za tento hanebný vývoj a stav našej krajiny najviac zodpovední.

Veď koľkí z týchto voličov videlo niekedy pokope 20 000 – 30 000 eur, za ktoré si kupujú ich miláčikovia hodinky? Ak by týmto pánom tak veľmi záležalo na zlepšení ich života, tak by im určite dali návod, ako tento blahobytný život, aký títo politici zažívajú svojou prácou dosiahnuť.

Pravda je však iná, oni teraz potrebujú len ich hlasy a budúcnosť národa je im ukradnutá o tom nás presviedčajú v každých doterajších voľbách.

Do kedy sa ešte Slovensko bude takto dávať klamať?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.

ŠPORT

Predviedol sólo od polovice ihriska. Weiss strelil v Katare krásny gól

Slovenský reprezentant strelil svoj desiaty gól v prebiehajúcej sezóne a patrí k najlepším kanonierom súťaže.

KOMENTÁRE

Ktorý Boh mohol toto dopustiť? (Píše Michal Havran)

Súčasná politická teológia opustila aristokratické predstavy o politickom mesiášovi.


Už ste čítali?