Stanovisko Stanislava Martinčka kandidáta na prezidenta SR

Autor: Stanislav Martinčko | 15.1.2014 o 14:13 | Karma článku: 6,26 | Prečítané:  437x

Medzi moje hlavné témy, ktoré sú dlhodobo neriešené a zodpovednými zanedbávané a sú hlavnou brzdou rozvoja Slovenska a zvyšovaniu životnej úrovne sú korupcia, súdy a rómsky problém.

S údivom sa pozerám, že s blížiacimi sa prezidentskými voľbami prichádza s témou súdy R. Fico , ktorý je za tento hanebný stav súdnictva spolu s predsedom Najvyššieho súdu priamo zodpovedný.

Súdy sú z dlhodobého hľadiska občanmi považované za veľmi nedôveryhodné a skorumpované. Že to R. Fico nemyslí s témou súdy vážne potvrdzujú nedávno známe vyjadrenia, keď predseda Najvyššieho súdu v živom vysielaní TA3 niekoľkokrát vyhlási „že Slovensko nie je právny štát“ tento Harabinov výrok ignoruje a zdupľuje ho svojim vyhlásením, že Slovensko bude právny štát len vtedy, keď občania budú mať viacej peňazí. Preto snahu R. Fica považujem za falošnú. Najprv sa občanom tými, ktorí sú za tento nehanebný stav súdnictva zodpovední ukradne právo a spravodlivosť a idú im to vracať, ako doteraz, len nič nehovoriacimi rečami. To je podobné ako keď Vám zlodeji ukradnú všetko a ostanete úplne nahý a ti sa nad Vami zmilujú a hodia Vám malé tielko aby ste hneď nezamrzli.

Na zmeny v súdnictve a ich spravodlivé fungovanie potrebuje Slovensko zásadne a radikálne opatrenia – bez tých pusiniek, ktorými sa zodpovední častujú!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Policajti si pri Bašternákovi nerozumeli. Kauzu Náš človek uzavreli

Výsledkom je, že k ovplyvňovaniu nedošlo.

EKONOMIKA

Štát asi rozšíri diaľnicu na Trnavu na osem pruhov, potrebuje stovky miliónov

Má sa začať už na budúci rok v októbri.


Už ste čítali?