pripravený pre Slovensko

Autor: Stanislav Martinčko | 10.1.2014 o 13:14 | (upravené 10.1.2014 o 13:28) Karma článku: 19,11 | Prečítané:  252x

Ak sa novinári v priebehu minulého roka pýtali dnešného kandidáta na funkciu R. Fica, či bude kandidovať na funkciu prezidenta, tak jeho zvyčajná odpoveď bola, že on sa témou voľby prezidenta nezaoberá, pre neho je druhoradá záležitosť a ako predseda vlády má roboty a starosti so spravovaním štátu vyše hlavy a ostatní prezidentskí kandidáti nech mu dajú svätý pokoj.

Keď po pompéznom oznámení kandidatúry sa na celom Slovensku objavili stovky bilbordov kde je R. Fico pripravený pre Slovensko, ostáva teda nevysvetliteľnou záhadou, kde a s kým sa R. Fico pre Slovensko pripravoval. Je známe, že špičkoví svetoví atléti sa na svoje bežecké výkony, ktoré nie raz vyrážajú dych pripravujú na náhorných plošinách v Etiópii alebo inde v Afrike, preto by bolo zaujímavé pre občanov Slovenska vedieť, kde sa pripravoval R. Fico, či SMER-SD disponuje utajenými strediskami , kde sa R. Fico pripravoval, prípadne mena trénerov, alebo tréneriek.

 

Keď bola premiérkou pani I. Radičová tak ju R. Fico niekoľkokrát označoval ako klamárku. Teraz, keď sa na internete objavilo video rozhovoru vedúceho volebného štábu M. Maďariča s Robom, kde opisuje svoje detstvo a sám sa označil ako hlboko veriaci človek, ktorý úspešne absolvoval sv. prijímanie, birmovku a dokonca mal aj funkciu miništranta, len tak mimochodom, minister kultúry by sa mal radšej venovať Krásnej Hôrke ako rozhovoru s Robom. V tejto súvislosti by bolo vhodné, aby Robo vysvetlil či aj pri prihláške do Komunistickej strany sa tak vehementne hlásil k viere a náboženstvu, alebo svojich súdruhov drzo oklamal.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet dlžníka aj bez exekútora, bezvýsledne exekúcie sa musia zastaviť.

KOMENTÁRE

Fico radí socialistom ako byť populárnejší

Toto má byť lekcia z postkomunistickej Európy?

TECH

Nemecký fúzny reaktor je o krok bližšie k spusteniu

Do troch rokov chcú udržať skutočnú fúznu reakciu.


Už ste čítali?