disidenti v SMERE-SD!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 18.12.2013 o 14:20 | (upravené 19.12.2013 o 13:14) Karma článku: 12,36 | Prečítané:  216x

Je všeobecne známe, že mnoho členov dnešného SMERU-SD tuho stískalo a nie raz aj profitovalo z členstva KSS, našli by sa určite medzi nimi aj nomenklatúrne kádre, ktoré boli pripravované na svoje posty a nie raz ich aj zastávali.

Tento režim sa najčastejšie menoval totalitný alebo aj komunistický režim. Tento režim okrem iných vecí aj tvrdo postihoval a väznil aj ľudí, ktorí mali iný názor, ako bol oficiálny. 

Štb mnoho takých ľudí vypátrala, pozatvárala, perzekuovala, vyhodili ich zo zamestnania a tí, aby sa vôbec mohli uživiť a aj svoje rodiny, mnoho krát ako sa im hovorilo disidenti, hoc aj vysoko vzdelaní a schopní ľudia skončili v rôznych kotolniach po celom bývalom Československu.

V súčasnosti nemáme chvalabohu disidentov a všetci sme žili v domnienke, že tie časy sú definitívne preč, ale večerné správy na markíze (16.12.2013)nám ukázali člena SMERU-SD v takmer dokonalej podobe disidenta.

V SMERE-SD plného komunistov by nás ani nenapadlo, že jeden sa ako disident môže cítiť, aj keď sa nestal rovno ministrom ako napr. nebohí Jiri Dienstbier, ale dostal sa na teplé miestečko v nitrianskej nemocnici, kde sedí po pravici smutne známeho bitkára, ktorý hrdo bránil maketu svojho vodcu v parlamente. Najviac zaujímavý je fakt, že súčasný dotyčný disident sa nedávno zaoberal kotolňami a ešte zaujímavejší je fakt, ako raketovo nadobudol vysokoškolské vzdelanie. Komunisti mali tiež svojich vysokoškolákov RSDr v preklade sa im hovorilo pre krátkosť štúdia - Rýchlo spravený doktor – žeby sme sa takto blížime k totalite? Dovolíme im to?!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.


Už ste čítali?