hubári, p. Jahnátek a p. Fico - sv. Mikuláš

Autor: Stanislav Martinčko | 11.12.2013 o 14:48 | Karma článku: 15,81 | Prečítané:  217x

Nezmyselný zákon o hubách z dielne minitra Jahnátka môžeme chápať v dvoch rovinách. Prvá rovina - najprv sa na Súmračnej nájde alebo prihlási obetný baránok,

ktorý navrhne zákon poburujúci verejnú mienku. Obetný baránok teda navrhne zákon, ktorý neumožní ľuďom zbierať huby tak ako doteraz boli zvyknutí . Verejná mienka je samozrejme takýmto nezmyselným zákonom pobúrená a pribúdajú negatívne ohlasy verejnosti a tak sa zrazu vynorí muž v červenom plášti a s bielou bradou sv. Mikuláš aj keď je dokonale maskovaný tak ľahko zistíme, že v tomto kostýme je sám premiér, z batoha ktorý má na pleci nevytiahne sladkosti , ale rovno zrušenie nehanebného hubárskeho zákona.

Je to na oklamanie verejnosti a má podsúvať občanom propagandu o láskavom a ľudomilom premiérovi , ktorý je ochotný v ich záujme a na ich želanie zrušiť zákony spôsobom čary máry fuk.

Je to bohužiaľ skutočnosť, že na zodpovedných miestach ako je aj napríklad pán z Komjatíc, ktorého by mal premiér za takýto zákon o hubároch vyťahať za uši a poslať prvým autobusom preč, je s ním ochotný a schopný naďalej byť v jednej vláde ako keby sa nechumelilo.

To je tá druhá rovina pohľadu na tento zákon, len keby na riešenie ozajstných problémov občanov nepoužívala propagandu, ale zdravý rozum, žilo by sa nám ľahšie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet dlžníka aj bez exekútora, bezvýsledne exekúcie sa musia zastaviť.

KOMENTÁRE

Fico radí socialistom ako byť populárnejší

Toto má byť lekcia z postkomunistickej Európy?

TECH

Nemecký fúzny reaktor je o krok bližšie k spusteniu

Do troch rokov chcú udržať skutočnú fúznu reakciu.


Už ste čítali?