hubári, p. Jahnátek a p. Fico - sv. Mikuláš

Autor: Stanislav Martinčko | 11.12.2013 o 14:48 | Karma článku: 15,81 | Prečítané:  220x

Nezmyselný zákon o hubách z dielne minitra Jahnátka môžeme chápať v dvoch rovinách. Prvá rovina - najprv sa na Súmračnej nájde alebo prihlási obetný baránok,

ktorý navrhne zákon poburujúci verejnú mienku. Obetný baránok teda navrhne zákon, ktorý neumožní ľuďom zbierať huby tak ako doteraz boli zvyknutí . Verejná mienka je samozrejme takýmto nezmyselným zákonom pobúrená a pribúdajú negatívne ohlasy verejnosti a tak sa zrazu vynorí muž v červenom plášti a s bielou bradou sv. Mikuláš aj keď je dokonale maskovaný tak ľahko zistíme, že v tomto kostýme je sám premiér, z batoha ktorý má na pleci nevytiahne sladkosti , ale rovno zrušenie nehanebného hubárskeho zákona.

Je to na oklamanie verejnosti a má podsúvať občanom propagandu o láskavom a ľudomilom premiérovi , ktorý je ochotný v ich záujme a na ich želanie zrušiť zákony spôsobom čary máry fuk.

Je to bohužiaľ skutočnosť, že na zodpovedných miestach ako je aj napríklad pán z Komjatíc, ktorého by mal premiér za takýto zákon o hubároch vyťahať za uši a poslať prvým autobusom preč, je s ním ochotný a schopný naďalej byť v jednej vláde ako keby sa nechumelilo.

To je tá druhá rovina pohľadu na tento zákon, len keby na riešenie ozajstných problémov občanov nepoužívala propagandu, ale zdravý rozum, žilo by sa nám ľahšie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?