nech žije SMER-SD múdra vodkyňa nášho (chudobného) ľudu Nitra 2013

Autor: Stanislav Martinčko | 9.12.2013 o 13:13 | Karma článku: 14,94 | Prečítané:  231x

Nitra roku 2013 sa vrátila zásluhou snemu SMERU-SD o dobrých pár rokov do histórie, ktorý sa začal s pompéznym nástupom podfarbený hudbou a osvetlením, show sa mohla začať.

 

Nie je zaujímavé z pohľadu občana až tak, čo tam odznelo, to určite neovplyvní život chudobných a núdznych, nikto im neprihodí do klobúka nejaké to euro aj keď eur vyhodených za hodinky zúčastnených by zaplnili niekoľko klobúkov. Začiatok snemu pripomínal útok mandelinky zemiakovej , keď podpredseda SMERU a ideológ v jednej osobe vyslovil veľkú nespokojnosť s vetrom, lebo aj ten fúkal sprava, tým chcel povedať, že všetko zlé, ktoré je v tejto spoločnosti a teda aj vietor má na svedomí zlá pravica a len ľavicový smer je schopný zabezpečiť občanom istoty a blahobytný život.

Tento blahobytný život už má zabezpečená hrsť funkcionárov a kamarátov SMERU-SD, ktorý nebývalým spôsobom profitujú zo štátnych zákaziek. Zostávajúci občania majú byť len na to, aby platili čoraz väčšie poplatky na ich papalášsky život a príklady papalášskeho života nám SMER-SD  poskytuje viac ako dosť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?