p. Čaplovič, Dobšiná, koňak a kytice

Autor: Stanislav Martinčko | 6.12.2013 o 13:22 | (upravené 9.12.2013 o 10:06) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  208x

Pred prezidentskými voľbami r. 2009 sociálne cítiaci prezident a sociálny premiér sa polu ocitli na akcií, kde vylievali s vedrami do nového koryta potoka vodu, aby tak umožnili ťažbu uhlia pri Prievidzi.

Na tejto akcií stál starý pán s transparentom v ruke, kde si ťažkal na sociálny štát, ktorý mu zobral kus jeho pôdy. Naším ústavným činiteľom sa text na transparente nepáčil, preto toho pána ignorovali a arogantne okolo neho prešli a označili ho ako provokatéra z tábora p. Radičovej. Ak vysvitlo, že tento starý pán je volič SMERU a že ho už nikdy nebude voliť ako to neskôr uviedli média, tak sociálny premiér nelenil a za prítomnosti médií sa s dotyčným starým pánom stretol a nasľuboval mu okrem istôt aj hory-doly.

Ako je známe tento spomínaný starý pán medzičasom zomrel bez toho, aby jeho vec bola vybavená. Ten istý scenár a teda z toho vidíme, že je to manuál napísaný na propagandistickom oddelení na Súmračnej funguje aj v prípade ministra Čaploviča. Keď zistil, že otvorený list adresovaný jemu od učiteliek z Dobšinej, keď už nevládali s problémom a takto sa verejne obrátili o pomoc na ministra školstva si na internete prečítalo 260 000 ľudí, tak ten skoro naklusal do Dobšinej na otvorenie školského roka, kde tiež stihol nasľubovať za asistencie médií hory- doly.

Samozrejme, že zo sľubov, ktoré dal učiteľkám v Dobšinej nič nebolo, museli si celkom úspešne pomôcť sami. Pán minister sa namiesto riešení problémov v školstve, ktorých je viac než dosť sa radšej venoval nákupom drahého koňaku a kytíc za tisíce eur.

Potom sa nemôžeme čudovať, že úroveň školstva permanentne klesá, čoho výsledkom sú posledné testy základných a stredných škôl.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.


Už ste čítali?